NB I

Az NB I-es csapatok téli felkészülési programja

NB I

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő

Felkészülés kezdete: január 8. hétfő

Január 20. szombat: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Ceglédi VSE 1-1

Január 24. szerda: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Szeged 2011-Grosics Akadémia 0-1

Január 24. szerda: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – CS Luceafarul Oradea (román) 0-1

Január 27. szombat: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Kisvárda Master Good 1-0

Január 31. szerda: Budapest Honvéd – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 0-0

Február 3. szombat: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – FC CFR 1907 Cluj II (román) 0-0

Február 3. szombat: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – 1. FC Tatran Presov (szlovák) 0-0

Február 7. szerda: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Vác FC 4-4

Február 10. szombat: Soroksár SC – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 1-1

Február 14. szerda: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Kazincbarcikai SC 2-0

Február 17. szombat: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Cigánd SE 4-0

Budapest Honvéd

Felkészülés kezdete: január 8. hétfő

Január 20. szombat: Budapest Honvéd – Dorogi FC 3-1

Január 20. szombat: Budapest Honvéd – Aqvital FC Csákvár 3-2

Január 27. szombat: Vasas FC – Budapest Honvéd 0-2

Január 31. szerda: Budapest Honvéd – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 0-0

Február 3. szombat: MTK Budapest – Budapest Honvéd 1-3

Edzőtábor, Törökország: február 5. hétfő – 15. csütörtök

Február 7. szerda: Budapest Honvéd – KF Trepca 89 (koszovói) 0-1

Február 10. szombat: Budapest Honvéd – RFK Ahmad Groznij (orosz) 1-1

Február 12. hétfő: Budapest Honvéd – FC SKA-Habarovszk (orosz) 1-2

Február 14. szerda:Budapest Honvéd – FK Dinama Breszt (fehérorosz) 2-1

Debreceni VSC

Felkészülés kezdete: január 11. csütörtök

Január 27. szombat: Debreceni VSC – Szeged 2011-Grosics Akadémia 3-1

Február 3. szombat: Debreceni VSC – Kisvárda Master Good 1-0

Február 3. szombat: Debreceni VSC – Kisvárda Master Good 3-3

Edzőtábor, Törökország (Side): február 5. hétfő – 15. csütörtök

Február 7. szerda: Debreceni VSC – GKS Katowice (lengyel) 0-2

Február 7. szerda: Debreceni VSC – FK Toszno (orosz) 3-0

Február 11. vasárnap: Debreceni VSC – FCI Levadia Tallin (észt) 2-2

Február 11. vasárnap: Debreceni VSC – Karpati Lviv (ukrán) 4-1

Február 14. szerda: Debreceni VSC – Sheriff Tiraspol (moldovai) 0-2

Diósgyőri VTK

Felkészülés kezdete: január 14. vasárnap

Edzőtábor, Szlovákia (Magas-Tátra): január 21. vasárnap – 24. szerda

Január 28. vasárnap: Diósgyőri VTK ‒ MSK Rimavská Sobota (szlovák) 5-0

Edzőtábor, Törökország (Belek): február 1. csütörtök – 11. vasárnap

Február 3. szombat: Diósgyőri VTK ‒ FC Prishtina (koszovói) 2-1

Február 6. kedd: Diósgyőri VTK – FK Rubin Kazany (orosz) 0-2

Február 10. szombat: Diósgyőri VTK – FK Aktobe (kazah) 1-1

Ferencvárosi TC

Felkészülés kezdete: január 10. szerda

Január 16. kedd: Ferencvárosi TC – Dunaföldvár FC 16-0

Január 20. szombat: Szekszárdi UFC – Ferencvárosi TC 0-4

Edzőtábor, Portugália: január 22. hétfő – 29. hétfő

Január 25. csütörtök: Ferencvárosi TC – HNK Rijeka (horvát) 0-1

Január 28. vasárnap: Ferencvárosi TC – Ulszan Hyundai FC (dél-koreai) 2-1

Február 3. szombat: Ferencvárosi TC – NK Slaven Belupo Koprivnica (horvát) 3-2

Edzőtábor, Spanyolország: február 5. hétfő – 12. hétfő

Február 7. szerda: Cádiz CF (spanyol) – Ferencvárosi TC 0-4

Február 10. szombat: Ferencvárosi TC – Lokomotiv Moszkva (orosz) 2-1

Február 17. szombat: Ferencvárosi TC – NK Domzale (szlovén) 3-2

Február 18. vasárnap, 10 óra, Népligeti Edzőközpont: Ferencvárosi TC – ESMTK

Mezőkövesd Zsóry FC

Felkészülés kezdete: január 8. hétfő

Január 20. szombat: Mezőkövesd Zsóry FC – Kazincbarcikai SC 2-3

Január 24. szerda: Mezőkövesd Zsóry FC – MFK Zemplín Michalovce (szlovák) 1-0

Január 27. szombat: Mezőkövesd Zsóry FC – MTK Budapest 2-1

Edzőtábor, Törökország (Antalya): január 31. szerda – február 10. szombat

Február 2. péntek: Mezőkövesd Zsóry FC – FC Stal Kamianske (ukrán) 2-1

Február 3. szombat: Mezőkövesd Zsóry FC – FC Csajka Pesanokopszkoje (orosz) 1-2

Február 5. hétfő: Mezőkövesd Zsóry FC – Sahtar Donyeck U21 (ukrán) 1-1

Február 5. hétfő: Mezőköved Zsóry FC – OFC Pirin Blagoevgrad (bolgár) 2-1

Február 8. csütörtök: Mezőkövesd Zsóry FC – Irtis Pavlodar (kazah) 0-0

Február 8. csütörtök: Mezőkövesd Zsóry FC – Csernomorec Odessza (ukrán) 1-0

Február 17. szombat: Mezőkövesd Zsóry FC – Szolnoki MÁV FC 1-1

Február 17. szombat: Mezőkövesd Zsóry FC – Ceglédi VSE 4-0

Paksi FC

Felkészülés kezdete: január 10. szerda

Január 20. szombat: Budaörsi SC – Paksi FC 2-1

Edzőtábor, Telki: január 22. hétfő – 29. hétfő

Január 24. szerda: Paksi FC – FC Ajka 1-0

Január 26. péntek: Paksi FC – Ceglédi VSE 1-1

Január 31. szerda: Paksi FC – Soroksár SC 1-0

Edzőtábor, Törökország (Belek): február 3. szombat – 14. szerda

Február 5. hétfő: Paksi FC – FK Zeleziarne Podbrezová (szlovák) 2-2

Február 7. szerda: Paksi FC – FC Vorszkla Poltava (ukrán) 3-1

Február 10. szombat: Paksi FC – Vejle Boldklub (dán) 0-0

Február 13. kedd: Paksi FC – FC Olimpik Donyeck (ukrán) 0-1

Puskás Akadémia FC

Felkészülés kezdete: január 4. csütörtök

Edzőtábor, Spanyolország: január 13. szombat – 27. szombat

Január 17. szerda: Puskás Akadémia FC – Real Balompédica Linense (spanyol) 4-0

Január 20. szombat: Puskás Akadémia FC – Sanghaj Senhua (kínai) 1-0

Január 23. kedd: Puskás Akadémia FC – NK Osijek 1-1

Január 31. szerda: Puskás Akadémia FC – Vác FC 5-0

Edzőtábor, Spanyolország: február 3. szombat – 14. szerda

Február 4. vasárnap: Puskás Akadémia FC – Dinamo Kijev B (ukrán) 3-2

Február 10. szombat: Puskás Akadémia FC – Tiencsin Teda 1-1

Február 13. kedd: Puskás Akadémia FC – SK Brann (norvég) 0-1

Február 17. szombat: Puskás Akadémia FC – Aqvital FC Csákvár 2-2

Szombathelyi Swietelsky-Haladás

Felkészülés kezdete: január 9. kedd

Január 17. szerda: Soproni VSE – Szombathelyi Swietelsky-Haladás 2-4

Január 20. szombat: Szombathelyi Swietelsky-Haladás – 1. FC Tatran Presov (szlovák) 4-1

Január 24. szerda: NK Maribor (szlovén) – Szombathelyi Swietelsky-Haladás 1-1

Edzőtábor, Törökország (Belek): január 26. péntek – február 4. vasárnap

Január 28. vasárnap: PFS Szlavia Szófia (bolgár) – Szombathelyi Swietelsky-Haladás 0-1

Január 31. szerda: Szombathelyi Swietelsky-Haladás – FK Rad (szerb) 1-0

Február 3. szombat: Szombathelyi Swietelsky-Haladás – Zira FK (azeri) 2-1

Február 10. szombat: Szombathelyi Swietelsky-Haladás – NK Nafta 1903 Lendava (szlovén) 3-2

Február 16. péntek: SC Wiener Neustadt (osztrák) – Szombathelyi Swietelsky-Haladás 1-1

Újpest FC

Felkészülés kezdete: január 11. csütörtök

Edzőtábor, Törökország (Belek): január 27. szombat – február 8. csütörtök

Január 28. vasárnap: Újpest FC – FK Szeptemvri Szófia (bolgár) 1-2

Január 31. szerda: Újpest FC – SK Slovan Bratislava (szlovák) 1-2

Február 3. szombat: Újpest FC – FC Viktoria Köln (német) 2-3

Február 4. vasárnap: Újpest FC – FK Crvena zvezda (szerb) 1-1

Február 7. szerda: Újpest FC – FK Dukla Praha (cseh) 0-0

Február 14. szerda: Újpest FC – Gyirmót FC Győr 2-1

Február 17. szombat: Újpest FC – Balassagyarmati VSE 1-0

Vasas FC

Felkészülés kezdete: január 8. hétfő

Edzőtábor, Mátraháza: január 8. hétfő – 12. péntek

Január 13. szombat: Vasas FC – Szekszárdi UFC 3-0

Január 20. szombat: Vasas FC – Vecsési FC 8-0

Január 27. szombat: Vasas FC – Budapest Honvéd 0-2

Január 31. szerda: Vasas FC – MTK Budapest 1-2

Edzőtábor, Telki: január 31. szerda – február 6. kedd

Február 1. csütörtök: Vasas FC – Pénzügyőr SE 0-0

Február 4. vasárnap: Vasas FC –THSE-Szabadkikötő 7-0

Február 7. szerda: Vasas FC – Iváncsa KSE 1-0

Február 10. szombat: Vasas FC – III. Kerületi TVE 7-0

Február 11. vasárnap: Vasas FC – Putnok FC 7-1

Február 14. szerda: Vasas FC – Monori SE 3-0

Február 17. szombat: Soroksár SC – Vasas FC 2-1

Videoton FC

Felkészülés kezdete: január 10. szerda

Edzőtábor, Spanyolország: január 16. kedd – 30. kedd

Január 20. szombat: Videoton FC – Peking Renhe FC (kínai) 1-1

Január 23. kedd: Videoton FC – Wisla Kraków (lengyel) 0-1

Január 26. péntek: Videoton FC – FC CFR 1907 Cluj (román) 0-3

Január 29. hétfő: Videoton FC – Wuppertaler SV (német) 2-0

Edzőtábor, Spanyolország: február 3. szombat – 13. kedd

Február 6. kedd: Videoton FC – Oroszország U21 2-0

Február 8. csütörtök: Videoton FC – FK Krasznodar (orosz) 1-0

Február 10. szombat: Videoton FC – Dinamo Kijev (ukrán) 0-5

Február 12. hétfő: Videoton FC – Tiencsin Teda (kínai) 3-1

Február 20. kedd, 11 óra: Credobus Mosonmagyaróvár

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a Rangado.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.