Döntetlennel és tíz emberrel zárt a Honvéd

Orosz csapat volt az ellenfél.

A Törökországban edzőtáborozó Budapest Honvédra szombaton újabb felkészülési mérkőzés várt. A kispestiek ezúttal az orosz Ahmad Groznij együttesével meccseltek, amely az orosz élvonalbeli tabella hetedik helyéről várja a tavaszi folytatást.

TRAGÉDIA!
Elhunyt az MU korábbi játékosa, 36 éves volt

Az első félidőben egy gól volt a kispestiek háb tránya, a 38. percben Roshi tizennégy méterről bombázott a jobb sarokba (0-1) – derül ki a Honvéd beszámolójából.

Fordulás után a kispestiek egyenlítettek: a 60. percben Lanzafame végezhetett el szabadrúgást harminc méterre a kaputól, kitette a labdát balra Kukocnak, aki remekül passzolt az érkező Kosúthoz, aki hat méterről a bal felső sarokba fejelt, 1-1. A gól után Kukoc és Roshi összeszólalkozott, a játékvezető mind a két játékost kiállította. A találkozó 1-1-es döntetlennel zárult.

Budapest Honvéd – RFK Ahmad Groznij (orosz) 1-1 (0-1)
Belek, játékvezetők: Bahabir Hurt (Hakam Ugar, Ugur Sari)
Honvéd: Horváth – Heffler, Lovric, Kosút, Kukoc – Kamber, Gazdag – Banó-Szabó (Herjeczki, 81.), Lanzafame, Danilo – Eppel.
Gólszerzők: Kosút (60.), illetve Roshi (38.)
Kiállítva: Kukoc (61.), illetve Roshi (61.)

Orosz csapattal meccsel a Honvéd Fotó: honvedfc.hu