Hírek

NB I-es csapatot viccelt meg a Soroksár

Kundrák góllal nyitott a Balmaz ellen.

A másodosztályú Soroksár otthonába vívott felkészülési mérkőzést az élvonalbeli Balmazújváros. A hazaiak a 12. percben a Ferencvárostól kölcsönben érkező Kundrák Norbert góljával szerezték meg a vezetést, a fiatal csatár egy szöglet után volt eredményes – derül ki a vendégek tudósításából.

TRAGÉDIA!
Elhunyt az MU korábbi játékosa, 36 éves volt

A vendégek a 31. percben egyenlítettek: Arabuli a bal szélről adta be a labdát középre, ahol a legjobb ütemben érkezett Tamás László, és a kapu közepébe lőtte a labdát, 1-1.

A második játékrészben újabb gólt már nem született, így döntetlennel zártak a felek.

Soroksár SC – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 1-1 (1-1)
Soroksár, Szamosi Mihály Stadion
Soroksár: Steer – Fülöp (Gárdos, 46.), Dvorschák, Valencsik (Gyepes, 46.), Silye – Gyömbér (Fröhlich, 46.), Huszák, Tamási (János N., 60.), Csernik (Derekas, 60.) – Pál A. (AlbertÁ., 46.), Kundrák (Orosz, 46.) Vezetőedző: Lipcsei Péter
Balmaz:Szécsi – Habovda (Bokros, 60.), Póti, Tamás L., Uzoma (Schmid, 60.) – Vajda (Harsányi, 60.), Sigér (Maisuradze, 46.), Haris (Batarelo, 46., – Haris, 60.), Zsiga (Erdei, 60.) – Andrics (Kamarás, 60.), Arabuli (Rácz, 60.). Vezetőedző: Horváth Ferenc
Gólszerzők: Kundrák (12.), illetve Tamás L. (31.)

Soroksárra láogatotta a Balmaz Fotó: balmazfoci.hu