Egy döntetlen, egy győzelem a DVSC mérlege a neves ellenfelek ellen

Két edzőmeccset is játszott a Debrecen.

Az észt Levadia Tallin és az ukrán Karpati Lviv ellen játszott edzőmeccset a Törökországban edzőtáborozó Debreceni VSC.

A kilencszeres észt bajnok ellen 0-2-ről állt fel az együttes Tabakovic első félidőben, illetve Nagy Kevin hajrában jegyzett találatával. A második mérkőzés már simább lett: Takács Tamás a szünet alig húsz perc alatt jegyzett egy mesterhármast, ezzel lett 3-0 az állás, majd Bódi növelte négyre a különbséget. Ezt követően az ellenfél még szépített, így 4-1-re nyert a Loki.

Nemzetközi felkészülési mérkőzések

Debreceni VSC – FCI Levadia Tallin (észt) 2-2 (1-2)

DVSC: Szabados (Kovács P., a szünetben) – Kuti, Újvárosi, Mészáros, Ferenczi – Bereczki, Jovanovic, Kusnyír (Csősz, a szünetben), Sós – Tisza T. (Bíró, 57.), Tabakovics (Nagy K., 51.). Vezetőedző: Herczeg András

Debreceni gólszerzők: Tabakovic (37.), Nagy K. (81.)

Debreceni VSC – Karpati Lviv (ukrán) 4-1 (0-0)

DVSC: Nagy S. – Bényei, Kinyik, Szatmári, Barna – Varga K. (Mengolo, 54.), Tőzsér, Filip (Kusnyír, 86.), Bódi (Csősz, 81.) – Takács T. (Nagy K., 68.), Könyves (Bíró P., 81.). Vezetőedző: Herczeg András

Debreceni gólszerzők: Takács T. (49., 57., 66.), Bódi (73.)

Újabb két meccsen van túl a DVSC Fotó: dvsc.hu