Kiemelt hírek

Az egy félidőn át emberhátrányban játszó Debrecen a kilencvenedik percben lőtt szabadrúgásgóllal legyőzte idegenben a Kecskemétet az OTP Bank Liga negyedik fordulójában.
2011. 08. 08. 01:00
Olvasói sztorik