Újabb három játékos igazolt az NB II-es Szigetszentmiklós csapatához. A Pest megyei klub szerződést kötött Balogh Miklóssal, Stipe Milossal és Ivan Jakovljeviccsel.
A támadó egyelőre nem tudja feledtetni góljaival azt, hogy a csapatjátékból nem annyira veszi ki a részét, miközben a portugál társadalom két részre szakad.