A Debrecen új vezetőedzője, Joao Janeiro nagyon jó véleménnyel van a Loki csapatkapitányáról, akinek a teljesítményét szerinte a fiatalabbak is irigykedve nézhetik még mindig.
Élesedik a helyzet a világbajnokságon, mert a harmadik, egyben utolsó fordulóban már vannak csapatok, amelyek csak győzelemmel juthatnak be a legjobb 32 közé.