A szegedi Vasutas-stadionban a válogatott mérkőzések miatti szünetet kihasználva összecsapott a Szeged 2011-Grosics Akadémia NB II-es és a Diósgyőr élvonalbeli csapata. A vége döntetlen (2-2) lett.
Miközben az egész világ Lionel Messi lábai előtt hever, aki megdöntötte a labdarúgó-világbajnokságok gólrekordját, az osztrák válogatott szövetségi kapitánya, Ralf Rangnick szerint az első, történelmi találatot nem szabadott volna megadni.