Virgil van Dijk 17 évesen a foci mellett még egy étteremben mosogatott 4 eurós órabérért. Ma ő a világ legdrágább védője, és nagyon úgy néz ki, hogy a legjobb is, főleg, ha még Messit is megállítja.
Seattle-ben már korábban eldöntötték, hogy Pride-mérkőzésnek jelölik ki ezt a találkozót, majd két olyan nemzetet sorsoltak ki, ahol illegális a homoszexualitás.