Újabb három játékos igazolt az NB II-es Szigetszentmiklós csapatához. A Pest megyei klub szerződést kötött Balogh Miklóssal, Stipe Milossal és Ivan Jakovljeviccsel.
Élesedik a helyzet a világbajnokságon, mert a harmadik, egyben utolsó fordulóban már vannak csapatok, amelyek csak győzelemmel juthatnak be a legjobb 32 közé.