Döntetlen rangadó Békéscsabán

A Békéscsaba hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Nyíregyháza ellen az NB II ötödik fordulójának pénteki nyitómérkőzésén.

Állítsd össze Álomcsapatodat az NB I-ből! regisztrálj szeptember 14-ig, és nyerd meg te a bajnokságot!Klikk!

A 17. percben egy indításnál Randelovics megelőzte a védőjét, majd átpörgette a labdát Balogh János kapus fölött. Az asszisztens jelezte, hogy a játékszer áthaladt a gólvonalon, mielőtt a becsúszó védő elérték (1-0).

A 26. percben Mészáros Márk harcol ki szögletet a vendégeknek. Reznek Donát végezte el, de a védők kirúgták a labdát. Harminc méterre a kaputól Ur László lecsapott rá, védhetetlenül a jobb felső sarokba bombázott (1-1).

NB II, 5. forduló

Keleti-csoport

Békéscsaba 1912 Előre SE – Nyíregyháza-Spartacus FC 1-1 (1-1)

Békéscsaba, 500 néző. Játékvezető: Fábián

Békéscsaba: Máthé – Mészáros L. (Kiss Z., a szünetben), Lengyel D., Botis, Juhász Gy. – Raducu, Varga N. (Balázs J., 87.), Pozsár (Majoros, a szünetben), Obot, Randelovics – Nadaban. Edző: Dajka László

Nyíregyháza: Balogh J. – Ur, Dajka, Farkas A., Mészáros M. – Csorba, Szilágyi K. (Minczér, 66.), Reznek, Pákolicz (Kristófi, 91.) – Germán T., Simon A. (Montvai, 43.). Edző: Németh Károly

Gólszerzők: Randelovics (17.), illetve Ur (26.)