Ismét nyert a Mezőkövesd

Az élvonalban újonc Mezőkövesd 3-1-re győzött a Paks elleni felkészülési mérkőzésen, Tatán.

A mérkőzésen már nem volt ott Németh Norbertet, akit a Mezőkövesd szeretett volna szerződtetni, de a főügyészség a bundaügyben őrizetbe vette. A megállapodás még nem jött létre az egriekkel az átigazolásáról, bár a rutinos játékos már két hete a borsodiakkal gyakorolt, és ott volt a tatai edzőtáborban is – írja a kovesdisport.hu.

A szerdai edzőmeccs hetedik percben Melczer Vilmos lövését vetődve védte Csernyánszki Norbert, de a kipattanót Balajti Ádám öt méterről átemelte felette. A 15. percben a kapu előtt pattogó labdára Menougong csapott le, és 11 méterről a léc alá lőtt. A 47. percben Heffler Norbert szabadrúgását Nyári Tibor megcsúsztatta, a labda pedig a kapufáról a hálóba pattant. A 85. percben Irhás Ignác középről, 19 méterről lőtt, a labda megpattant egy játékoson, és így került a kapuba (3-1) – tudósít a paksi klub honlapja.

Mezőkövesd-Zsóry – MVM Paks 3-1 (2-0)

Tata

Mezőkövesd: Szántai – Hegedűs Cs., Gévay, Hegedűs D. (Búrány, a szünetben), Éles Sz. – Farkas I B. (Irhás, 77.), Dobos A. – Bognár I. (Sigér, 59.), Melczer, Menougong (Olasz D., 59.) – Balajti (Hamar, 59.). Edző: Véber György

Paks: Csernyánszki – Fiola, Éger (Kovács G., 58.), Nyári T., Szabó J. (Báló, 50.) – Kecskés – Hullám, Bori, Bartha, Heffler N. (Kiss T., 53.) – Simon A. (Eppel, 58.). Edző: Horváth Ferenc

Gólszerzők: Balajti (7.), Menougong (15.), Irhás (85.), illetve Nyári T. (47.)