A Nyíregyháza Spartacus hazai pályán 3-0-ra kikapott a Mezőkövesdtől az NB II Keleti-csoportjának 17. fordulójában. A kudarc miatt a mérkőzést követően lemondott Brekk János, a szabolcsiak szakmai igazgatója.
Remek formában kezdte az idei évet a Vasas, amely elbúcsúztatta az élvonalbeli Siófokot a Magyar Kupában, az NB II első tavaszi meccsén pedig 3-2-re nyert Putnokon.
Argentína és Franciaország is biztosíthatja a helyét a legjobb 32 csapat között, de az igazi rangadó hajnalban jön a norvégok és a szenegáliak főszereplésével.