Futsal

Tíz gól, győztes nélkül

A Haladás VSE hazai pályán 5-5-ös döntetlent játszott az Aramis ellen a teremlabdarúgó NB I-ben.

7. Haladás VSE 16 pont (12 mérkőzés)
8. Üllő FC Cső-Montage 9 pont (13 mérkőzés, 3 győzelem)
9. Veszprém 9 pont (13 mérkőzés, 2 győzelem)
10. Debrecen 8 pont (12 mérkőzés)
11. MAFC-BME 6 pont (13 mérkőzés)

Izgalmas, kemény csatát hozott az első játékrész. Joó Bálint révén a Haladás szerzett vezetést, de nem sokkal később már a vendégeknél volt az előny (1-2). Németh Péter találatával sikerült egalizálni az eredményt, majd a hajrában mindkét alakulat értékesített egy-egy kisbüntetőt, így 3-3-as állással vonulhattak öltözőbe a csapatok – tudósít a szombathelyi klub honlapja.

A budaörsieknél a brazil Roni volt elemében, a vasiak nem tudták tartani a légióst. A második játékrész az ő góljával kezdődött, ráadásul akkor talált be az egykoron még nagypályán szereplő játékos, amikor a hazaiak emberelőnyben voltak. A szombathelyiek azonban rendezték soraikat, előbb Kottán Krisztián egyenlített, majd Czeglédi Balázs révén a vezetést is megszerezték. A hajrában Frank Tamás, a vendégek játékos-edzője lehozta a kapust, és ő lépett pályára helyette. A változtatás bejött, hiszen egy perccel a vége előtt Roni negyedik gólját is megszerezte, kialakítva így az 5-5-ös végeredményt.

Fordulatos meccsen igazságos döntetlen született. Így megmaradt a három pont különbség a táblázaton a két együttes között, a budaörsiek javára.

Teremlabdarúgó NB I, alapszakasz, 14. forduló

Haladás VSE – Colorspectrum Aramis 5-5 (3-3)

Gólszerzők: Joó (2.), Németh P. (17., 19.), Kottán (23.), Czeglédi (27.), illetve Birinyi (15.), Roni (17., 18., 21., 38.)

Kiállítva: Dávid R. (20.)

MAFC-BME-Docler Akadémia – Gödöllői Bikák 1-3 (0-1)

Gólszerzők: Rajnay (35.), illetve Füzy (12., 39.), Jenei (30.)

Kiállítva: Jenei (36.)