Videó

Megint 3-3

A Colorspectrum Aramis hazai pályán 3-3-as döntetlent játszott az Újszegedi TC-vel a teremlabdarúgó NB I alapszakaszának 13. fordulójában. A végeredmény megegyezik az idegenbeli eredménnyel, és mindkét alkalommal hajtós meccset játszott a budaörsi és a szegedi csapat.

Az Aramis szerzett vezetést, majd jöttek a kihagyott helyzetek, amelyek megint megbosszulták magukat, hiszen a szünetben már a vendégek vezettek. Sok támadást vezetett a budaörsi együttes, jobbnál jobb gólhelyzetek maradtak ki, bár Sikur Lajosnak is sok szegedi támadást kellett hárítania.

A második játékrész is izgalmakat hozott, Roni góljával egyenlített a házigazda. A továbbiakban is nagy volt az iram, és kapufák sorozata következett, majd a szegediek vezetést szereztek. Vészkapus-játékra állt át az Aramis, és az utolsó percben, Csopaki István találatával összejött az iksz (3-3).