Bajnok lett a Diósgyőr az NB II Keleti-csoportjában, ezzel visszajutott az élvonalba. Benczés Miklós vezetőedző értékelte az elmúlt szezont, és a terveiről is beszélt.
Élesedik a helyzet a világbajnokságon, mert a harmadik, egyben utolsó fordulóban már vannak csapatok, amelyek csak győzelemmel juthatnak be a legjobb 32 közé.