A Dortmund hazai pályán gólzáporral ment tovább, míg a Barcelona hiába szerzett vezetést, nem bírta el, hogy egy órán keresztül emberhátrányban kellett játszania.
A Barcelona fordulatos mérkőzésen került 3-2-es előnybe a Paris Saint-Germain otthonában a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében, az Atlético elsöprő első félidő után végül csak 2-1-re győzött.
Ahogy a gyásznak, a futballátokkal való szembenézésnek is megvannak a maga fázisai. Egy gyerekkori emlék és az olaszok hiánya. Kimaradt ziccerek. Jankovics Márton írása.