Kádár Tamás négy meccset kihagy

A Diósgyőr játékosa állítólag a játékvezető személyére súlyosan sértő kifejezést használt.

OTP Bank Liga

Erdélyi Miklós kapusedző (Debrecen) a kispadtól és az öltözőtől 1 soron következő NB I-es bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

Magyar Kupa

Kádár Tamás (Diósgyőr), mint visszaeső, 4 soron következő Magyar Kupa országos főtábla mérkőzésre szóló eltiltást kapott. Két sárga lap után kiállították az Újpest elleni kupadöntőn, majd a labdarúgó a játékvezető személyére súlyosan sértő kifejezést használt. A bajnoki évben már harmadik alkalommal állították ki, ezért visszaesőnek minősül.

Jagodics Márk (Ajka) 1, Almási László (Tatabánya), mint visszaeső, mert a játékvezető működésére sportszerűtlen megjegyzést tett és a bajnokságban harmadszor állították ki 3 soron következő férfi felnőtt bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

Tárgyalás megtartása után Tóth András edző (Vasas) korábbi 200 ezer forintos pénzbüntetését hatályában változatlanul fenntartották.

NB III

Krupár Zsolt (Csepel) 2, Domanyik Szilárd (Mosonmagyaróvár), mint visszaeső, mert durván rácsúszott ellenfele lábára, aki ápolás után folytatni tudta a játékot 3, Bozsó Antal (BKV) 2, Dévai Csaba (Dabas) 1, Huszár Gergő (Orosháza) 1, Besenczi István (Bölcske), mint visszaeső, mert sípcsonton rúgta ellenfelét 3, Faller András (Baja) 1, Markovic Slobodan (Szeged 2011) 1, Szűcs Ádám (Putnok), mint visszaeső, mert a játékvezető személyére súlyosan sértő kifejezést használt és harmadszor állították ki 4 és Kinyik Ákos (Létavértes) 1 soron következő férfi felnőtt bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

Borbély Péter vezetőedző (Kazincbarcika) és Nagy Gábor vezetőedző (Hatvan) a kispadtól és az öltözőtől 1-1 soron következő NB III-as bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.