Az MLSZ elnöke beszélt az éves közgyűlésen az NB I.-es klubok anyagi helyzetéről, a bajnokságok lebonyolításáról, de szóba kerültek a szurkolók és a fiatalszabály is.
Szinte biztosan bevezeti az MLSZ a következő szezontól az osztályozót. A csakfoci.hu értesülései szerint ez azt jelenti, hogy egy biztos kieső lesz csak az élvonalból.
Eljutottunk a labdarúgó-világbajnokság csoportkörének zárásához, hat újabb meccsel véget ér a torna első szakasza, és kialakul a legjobb 32 mezőnye. A pályán történő dolgok mellett a legfontosabb hírekről is beszámolunk vb-hírfolyamunkban.