Tóth Bence ismét betalált

A Lombard Pápa 1-1-es döntetlent játszott a Puskás Akadémia FC otthonában, felkészülési mérkőzésen.

Ismét pályára lépett két próbajátékos a pápai csapatban. A 24 éves szerb Novica Makszimovics jobblábas védekező középpályás, az FK Hajduk Kula labdarúgója. Csereként játszott az egyiptomi Yosef Mohamed. A két játékos sorsáról várhatóan ezen a héten születik döntés. A mérkőzésen Tóth Bence a 24. percben szerzett vezetést a vendégeknek, akik egészen a 89. percig sikeresen őrizték előnyüket, akkor viszont Gajdos Zsolt egyenlített (1-1) – tudósít a papa-ma.hu. A Lombard legközelebb Pozsonyban lép pályára, a Slovan Bratislava otthonában.

Pápai vonatkozású hír, hogy a Honvéd-MFA fiatal játékosa, Balázs Bálint nem lesz a Lombard futballistája, mert a próbajátékon nem győzte meg a szakmai stábot.

Puskás Akadémia FC – Lombard Pápa Termál FC 1-1 (0-1)

Felcsút, 200 néző. Játékvezető: Kovács Z.

PFLA: Pajovics (Sándor) – Margitics, Papucsek (Papp Sz.), Aposztolopoulosz (Vaszicsku), Farkas N. (Nagy Zs.) – Tóth B., Soós (Szelei), Szakály D. – Gajdos, Zsolnai (Nakamura), Baracskai (Tóth L.). Edző: Benczés Miklós

Pápa: Szűcs L. – Nagy S., Dlusztus A., Rodenbücher, Németh M. – Arszics, Maróti, Quintero, Makszimovics – Tóth B., Beliczky. Cserék: Présinger, Grőber, Dóczi, Horváth L., Szabó O., Tóth G., Enyingi, Mohamed. Edző: Zsivóczky Gyula

Gólszerzők: Gajdos (89.), illetve Tóth B. (24.)