Futsal

Nem halad a Haladás

Második meccsét is elvesztette a teremlabdarúgó NB I alapszakaszában az Admiral-Haladás VSE.

Állítsd össze Álomcsapatodat az NB I-ből! regisztrálj szeptember 14-ig, és nyerd meg te a bajnokságot!Klikk!

A meccs vége előtt 80 másodperccel még csak egy gól volt a szombathelyiek hátránya, ám a hajrában két labdavesztést követően háromra duzzadt a házigazda Colorspectrum Aramis előnye, a vége pedig 9-6 lett – áll a vendégcsapat sajtóanyagában.

Pedig jól kezdte az összecsapást az Admiral-Haladás. Az első félidőben kétszer is vezettek a vasiak (2-1, 3-2), ám egy vitatható játékvezetői ítélet következtében (10 méterest kapott az Aramis) döntetlennel vonultak az öltözőbe a csapatok. És bizony a szombathelyiek ott is maradtak… Nyomban 5-3 lett az eredmény a szünet után, majd nem sokkal később már 7-3-at mutatott az eredményjelző tábla. A Haladás az időkérést követően feljött 7-6-ra! Már csak 80 másodperc volt hátra, amikor a szombathelyiek lehozták a kapusukat, ám két labdavesztés után az Aramis kihasználta a hibákat, így lett 9-6 a vége.

– Szomorú vagyok a vereség miatt, hiszen reális esélyünk volt a pontszerzésre. A döntő momentumokban azonban a rutinos Aramis-játékosok hoztak jó döntéseket – fogalmazott Horváth Levente, a vasiak vezetőedzője.

Teremlabdarúgó NB I, alapszakasz, 3. forduló

Colorspectrum Aramis – Admiral-Haladás VSE 9-6 (3-3)

Gólszerzők: Sámson (3.), Frank (13., 30., 39.), Da Silva (18.), Németh P. (21., 40.), Csopaki (24., 30.), illetve Horváth P. (9., 37.), Halmos (10.), Joó (15.), Egle (32.), Kottán (38.)

1. FC Veszprém – Újszegedi TC 0-5 (0-3)

Gólszerzők: Domonkos (12., 24.), Takács R. (15.), Sárdi (17.), Trucz (31.)

DEAC Armada Futsal Club – Rubeola FC Csömör 3-7 (2-6)

Gólszerzők: Berecz (1., 40.), Kövér (11.), illetve Fülep (3., 17.), Varga Cs. (6., 12.), Simon P. (10., 17.), Tvaruska (36.)

Gödöllői Bikák – MAFC-BME-Docler Akadémia 3-3 (1-1)

Gólszerzők: Biczi (5.), Jenei (28.), Nagy R. (37.), illetve Fazekas (14.), Rajnay (36.), Kertész (39.)

Üllő FC Cső-Montage – Mezei-Vill FC Berettyóújfalu 1-5
(1-2)
Gólszerzők: Takács M. (13.), illetve Lovas (10.), Rábl (10.), Nagy I. (29.), Szabó P. (30.), Trencsényi (36.)

Szabadnapos: Rába ETO