A Szombathelyi Haladás szezonbeli legnehezebb meccsét nem az NB II-ben, hanem a pályán kívül játszotta, és veszített: eldőlt, hogy a klub nem kap licencet a másodosztályra. Történet hűségről, reményről, Haladásról.
Élesedik a helyzet a világbajnokságon, mert a harmadik, egyben utolsó fordulóban már vannak csapatok, amelyek csak győzelemmel juthatnak be a legjobb 32 közé.