Ha már a koronavírus-járvány miatt elhalasztották az idei foci-Eb-t, nosztalgiáztunk egy jót. Ha most még szomorkodsz a halasztás miatt, Van Basten, Balotelli és a Szalai, Dzsudzsák páros majd felvidít.
Lionel Messi előbb kihagyott egy tizenegyest, majd mindkét félidőben lőtt egy-egy gólt, így a címvédő Argentína 2-0-ra verte Ausztriát a focivébé második fordulójában. Az argentin klasszis megdöntötte a vb-gólrekordot, a mostani duplával immár 18 találatnál jár.