NB I

Lezárták a felkészülést az NB I-es és NB II-es csapatok

Gyűjtőcikkünkben az első két osztály csapatainak téli edzőmeccseit gyűjtöttük össze.

Január közepén kezdték az élvonalbeli csapatok, illetve az NB II-es klubok a tavaszi rajtra felkészítő edzőmeccsek sorát. Ahogy az elmúlt években mindig, úgy a Rangadó.hu most is összegyűjtötte a klubok beszámolói, közleményei alapján a felkészülési időszak tervezett edzőmérkőzéseit, illetve folyamatosan beszámolunk azoknak eredményeiről.

Békéscsaba 1912 Előre

Január 16. szombat: FC Dabas – Békéscsaba 1912 Előre 1-0 Tudósítás itt!

Január 20. szerda: Békéscsaba 1912 Előre – Pankotai Soimii (román) 3-1 Tudósítás itt!

Január 23. szombat: Békéscsaba 1912 Előre – FK Spartak Subotica (szerb) 1-0 Tudósítás itt!

Január 26. és február 5. között: Edzőtábor, Törökország (Belek)

Január 28. csütörtök: Békéscsaba 1912 Előre – FC Botosani (román) 1-2 Tudósítás itt!

Január 30. szombat: Békéscsaba 1912 Előre – PFK Lokomotiv Plovdiv (bolgár) 0-2 Tudósítás itt!

Február 1. hétfő: Yeni Malatyaspor (török) – Békéscsaba 1912 Előre 2-0 Tudósítás itt!

Február 4. csütörtök: FC Vereya Stara Zagora (bolgár) – Békéscsaba 1912 Előre 1-1 Tudósítás itt!

Bp. Honvéd

Január 13. szerda: Bp. Honvéd – FC Tatabánya 5-2 Tudósítás itt!

Január 16. szombat: Paksi FC – Bp. Honvéd 1-3 Tudósítás itt!

Január 20. szerda: Bp. Honvéd – Honvéd-MFA 3-0 Tudósítás itt!

Január 20. szerda: Bp. Honvéd – FC Dabas – ELMARADT

Január 23. szombat: Budapest Honvéd FC – BFC Siófok 4-1 Tudósítás itt!

Január 27. szerda: Bp. Honvéd – III. Kerületi TVE 4-2 Tudósítás itt!

Január 30. szombat: Bp. Honvéd – Szigetszentmiklósi TK-Erima 3-1 Tudósítás itt!

Február 3. szerda: Bp. Honvéd – Szeged 2011-Grosics Akadémia 1-0 Tudósítás itt!

Február 6. szombat: Bp. Honvéd – Swietelsky-Soproni VSE 4-1 Tudósítás itt!

Debreceni VSC-TEVA

Január 9. szombat: DVSC I. – DVSC II. 1-3 Tudósítás itt!

Január 16. szombat: Debreceni VSC-TEVA – Gaz Metan Medias (román) 1-1 Tudósítás itt!

Január 16. szombat: Debreceni VSC-TEVA – Gaz Metan Medias (román) 3-2 Tudósítás itt!

Január 23. szombat: Debreceni VSC-TEVA – Zemplín Michalovce (szlovák) 2-0 Tudósítás itt!

Január 23. szombat: Debreceni VSC-TEVA – Zemplín Michalovce (szlovák) 0-2 Tudósítás itt!

Január 30. szombat: Videoton FC – Debreceni VSC-TEVA 3-1 Tudósítás itt!

Január 30. szombat: Videoton FC – Debreceni VSC-TEVA 1-2 Tudósítás itt!

Február 4. csütörtök: Debreceni VSC-TEVA – Ferencvárosi TC 2-3 Tudósítás itt!

Diósgyőri VTK

Január 13. szerda: Diósgyőri VTK – FK Lokomotíva Kosice (szlovák) 2-0 Tudósítás itt!

Január 16. szombat: Budaörsi SC – Diósgyőri VTK 0-2 Tudósítás itt!

Január 17. és 28. között: Edzőtábor, Törökország (Belek)

Január 20. szerda: Diósgyőri VTK – Qarabag FK (azeri) 0-4 Tudósítás itt!

Január 23. szombat: Admira Wacker (osztrák) – Diósgyőri VTK 3-2 Tudósítás itt!

Január 26. kedd: Rabotnicski Szkopje (macedón) – Diósgyőri VTK 5-4 Tudósítás itt!

Január 30. szombat: Diósgyőri VTK – Mezőkövesd Zsóry FC 1-0 Tudósítás itt!

Február 6. szombat: Diósgyőri VTK – Olimpia Satu Mare (román) 2-1 Tudósítás itt!

Ferencvárosi TC

Január 13. szerda: Ferencvárosi TC – Bonyhád VLC 17-0 Tudósítás itt!

Január 16. szombat: Ferencvárosi TC – MFK Zemplín Michalovce (szlovák) 2-0 Tudósítás itt!

Január 20. és 30. között: Edzőtábor, Törökország (Belek)

Január 23. szombat: Ferencvárosi TC – SC Paderborn 07 (német) 0-1 Tudósítás itt!

Január 26. kedd: Ferencvárosi TC – Wisla Kraków (lengyel) 2-2 Tudósítás itt!

Január 29. péntek: Ferencvárosi TC – Hajduk Split (horvát) 4-2 Tudósítás itt!

Február 4. csütörtök: Debreceni VSC-TEVA – Ferencvárosi TC 2-3 Tudósítás itt!

MTK

Január 22. péntek: MTK – Budaörsi SC 2-1 Tudósítás itt!

Január 24. és 31. között: Edzőtábor, Törökország (Belek)

Január 26. kedd: Arminia Bielefeld (német) – MTK 1-1 Tudósítás itt!

Január 28. csütörtök: MTK – FCU Craiova (román) 0-2 Tudósítás itt!

Január 30. szombat: MTK – FC Vysocina Jihlava (cseh) 0-1 Tudósítás itt!

Február 6. szombat: MTK – Mezőkövesd Zsóry FC 1-1 Tudósítás itt!

Február 6. szombat: MTK – Rákosmente KSK 3-0 Tudósítás itt!

Február 13. szombat: Dunaújváros PASE – MTK 0-0 Tudósítás itt!

Paksi FC

Január 16. szombat: Paksi FC – Bp. Honvéd 1-3 Tudósítás itt!

Január 20. szerda: Soroksár SC – Paksi FC 0-2 Tudósítás itt!

Január 23. szombat: Szigetszentmiklós – Paksi FC 1-3 Tudósítás itt!

Január 26. kedd: Mosonmagyaróvári TE 1904 – Paksi FC 0-2 Tudósítás itt!

Január 27. és február 7. között: Edzőtábor, Törökország (Belek)

Január 29. péntek: Paksi FC – FC Aktobe (kazah) 1-0 Tudósítás itt!

Január 31. vasárnap: Paksi FC – CS Universitatea Craiova (román) 1-0 Tudósítás itt!

Február 3. szerda: FC Dinamo Batumi (grúz) – Paksi FC 2-1 Tudósítás itt!

Február 6. szombat: Paksi FC – FO ZP Sport Podbrezová (szlovák) 0-2 Tudósítás itt!

Puskás Akadémia FC

Január 16. szombat: Puskás Akadémia FC – BFC Siófok 2-0 Tudósítás itt!

Január 17. és 29. között: Edzőtábor, Spanyolország

Január 19. kedd: Europa FC (gibraltári) – ELMARADT

Január 22. péntek: Hebei China Fortune (kínai) – Puskás Akadémia FC 0-4 Tudósítás itt!

Január 25. hétfő: Suwon Samsung Bluewings (dél-koreai) – Puskás Akadémia FC 1-0 Tudósítás itt!

Január 28. csütörtök: Puskás Akadémia FC – Real Balompédica Linense (spanyol) 1-0 Tudósítás itt!

Február 3. szerda: Puskás Akadémia FC – Diósdi TC-Select 6-3 Tudósítás itt!

Február 6. szombat: Puskás Akadémia FC – Budaörsi SC 6-0 Tudósítás itt!

Szombathelyi Swietelsky-Haladás

Január 11. és 16 között: Edzőtábor, Horvátország (Pula)

Január 16. szombat: NK Ankaran Hrvatini (szlovén) – Szombathelyi Swietelsky-Haladás 0-2 Tudósítás itt!

Január 20. szerda: Szombathelyi Swietelsky-Haladás – FC Ajka 6-1 Tudósítás itt!

Január 22. és 31. között: Edzőtábor, Törökország (Side)

Január 24. vasárnap: Szombathelyi Swietelsky-Haladás – Zaglebie Lubin (lengyel) 0-2 Tudósítás itt!

Január 27. szerda: Szombathelyi Swietelsky-Haladás – FC Voluntari (román) 1-0 Tudósítás itt!

Január 29. péntek: Szombathelyi Swietelsky-Haladás – LASK Linz (német) 3-4 Tudósítás itt!

Újpest FC

Január 16. szombat: Újpest FC – Monor SE 5-1 Tudósítás itt!

Január 18. és 30. között: Edzőtábor, Törökország

Január 20. szerda: Újpest FC – FC Wil (svájci) 1-2 Tudósítás itt!

Január 23. szombat: Újpest FC–Nürnberg (német) 1-2Tudósítás itt!

Január 26. kedd: FC Steaua Bucuresti (román) – Újpest FC 2-0 Tudósítás itt!

Január 29. péntek: Újpest FC – FC Carl Zeiss Jena (német) 0-3 Tudósítás itt!

Február 3. szerda: Újpest FC – Szigetszentmiklósi TK-Erima 1-0 Tudósítás itt!

Vasas FC

Január 11. és 15. között: Edzőtábor, Mátraháza

Január 16. szombat: Dunaújváros PASE – ELMARADT

Január 16. szombat: Vasas (fehérek) – Vasas (kékek) 2-5

Január 20. szerda: Vasas FC – Vác FC 1-2 Tudósítás itt!

Január 23. szombat: Vasas FC – Szolnoki MÁV FC 4-0 Tudósítás itt!

Január 26. kedd: Vasas FC – TJ Spartak Myjava (szlovák) 2-0 Tudósítás itt!

Január 30. szombat: Vasas FC – BFC Siófok 1-0 Tudósítás itt!

Január 30. szombat: Vasas FC – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 4-0 Tudósítás itt!

Február 3. szerda: Mezőkövesd Zsóry FC – Vasas FC 1-0 Tudósítás itt!

Február 6. szombat: Vasas FC – Dorogi FC 2-3 Tudósítás itt!

Videoton FC

Január 13. és 22. között: Edzőtábor, Spanyolország

Január 15. péntek: Videoton – Spanyol Játékosok Szövetsége 1-0 Tudósítás itt!

Január 17. vasárnap: Videoton FC – 1. FC Union Berlin (német) 1-0 Tudósítás itt!

Január 19. kedd: Kaiserslautern (német) 0-0 Tudósítás itt!

Január 21. csütörtök: Elche CF (spanyol) – Videoton FC 2-0 Tudósítás itt!

Január 26. és 29. között: Edzőtábor, Ausztria

Január 27. szerda: NK Maribor (szlovén) – Videoton FC 2-2 Tudósítás itt!

Január 30. szombat: Videoton FC – Debreceni VSC-TEVA 3-1 Tudósítás itt!

Január 30. szombat: Videoton FC – Debreceni VSC-TEVA 1-2 Tudósítás itt!

Február 3. szerda: Videoton FC – BFC Siófok 5-1 Tudósítás itt!

Február 3. szerda: Videoton FC – FC Ajka 0-0 Tudósítás itt!

Aqvital FC Csákvár

Január 16. szombat: Puskás Akadémia II. – Aqvital FC Csákvár 1-4 Tudósítás itt!

Január 20. szerda: Videoton FC II. – Aqvital FC Csákvár 0-6 Tudósítás itt!

Január 23. szombat: Újbuda-Budafok – Aqvital FC Csákvár 3–3 Tudósítás itt!

Január 27. szerda: Aqvital FC Csákvár – Iváncsa 7-1 Tudósítás itt!

Január 29. péntek: Újbuda-Budafok – Aqvital FC Csákvár 2-2

Január 31. és február 7. között: Edzőtábor, Bükfürdő

Február 2. kedd: SV Stegersbach (osztrák) – Aqvital FC Csákvár 1-9

Február 4. csütörtök: Aqvital FC Csákvár – Szombathelyi Swietelsky-Haladás II. 3-1

Február 6. szombat: FC Tatabánya – Aqvital FC Csákvár 1-0 Tudósítás itt!

Február 13. szombat: Aqvital FC Csákvár – Balatonfüredi FC 5-0

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő

Január 20. szerda: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Kisvárda-Master Good 1-1 Tudósítás itt!

Január 23. szombat: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – FC Olimpia Satu Mare (román) 0-1

Január 27. szerda: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Nyírbátori FC 2-0 Tudósítás itt!

Január 27. szerda: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Kazincbarcikai SC 2-1 Tudósítás itt!

Január 30. szombat: Vasas FC – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 4-0 Tudósítás itt!

Február 3. szerda: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – FK Haniska (szlovák) 4-3

Február 6. szombat: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – FCM Baia Mare (román) 2-0

Február 6. szombat: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – DVSC-DEAC 1-1

Február 13. szombat: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – 1.FC Tatran Presov (szlovák) 1-0

BFC Siófok

Január 13. szerda: Paksi FC II. – BFC Siófok 1-4 Tudósítás itt!

Január 16. szombat: Puskás Akadémia FC – BFC Siófok 2-0 Tudósítás itt!

Január 23. szombat: Budapest Honvéd FC – BFC Siófok 4-1 Tudósítás itt!

Január 27. szerda: BFC Siófok – Rákosmente KSK 5-0 Tudósítás itt!

Január 30. szombat: Vasas FC – BFC Siófok 1-0 Tudósítás itt!

Február 3. szerda: Videoton FC – BFC Siófok 5-1 Tudósítás itt!

Február 4. és 12. között: Edzőtábor, Törökország (Belek)

Február 6. szombat: FC Alashkert (örmény) – BFC Siófok 2-1 Tudósítás itt!

Február 9. kedd: Kickers Offenbach (német) – BFC Siófok 5-0

Február 11. csütörtök: Kizsliar FK (kazah) – BFC Siófok 1-1 Tudósítás itt!

Budaörsi SC

Január 16. szombat: Budaörsi SC – Diósgyőri VTK 0-2 Tudósítás itt!

Január 19. kedd: Budaörsi SC – FC Hatvan 3-0 Tudósítás itt!

Január 22. péntek: MTK – Budaörsi SC 2-1 Tudósítás itt!

Január 25. és 30. között: Edzőtábor, Bükfürdő

Január 30. szombat: Budaörsi SC – Sárvár FC 1-0

Február 3. szerda: Budaörsi SC – MTK II. 1-1 Tudósítás itt!

Február 6. szombat: Puskás Akadémia FC – Budaörsi SC 6-0 Tudósítás itt!

Február 13. szombat: Budaörsi SC – KSE Iváncsa 3-0 Tudósítás itt!

Dunaújváros PASE

Január 16. szombat: Vasas FC – ELMARADT

Január 23. szombat: Dunaújváros PASE – Ferencvárosi TC II. 0-0

Január 27. szerda: Dunaújváros PASE – Soroksár SC 0-3 Tudósítás itt!

Január 30. szombat: Dunaújváros PASE – Kaposvári Rákóczi BFLA 1-1

Február 6. szombat: Videoton FC II. – Dunaújváros PASE 0-4 Tudósítás itt!

Február 13. szombat: Dunaújváros PASE – MTK 0-0 Tudósítás itt!

FC Ajka

Január 16. szombat: FC Ajka – FC Tatabánya 3-1 Tudósítás itt!

Január 20. szerda: Szombathelyi Swietelsky-Haladás – FC Ajka 6-1 Tudósítás itt!

Január 23. szombat: FC Ajka – Devecser SE 9-0

Január 23–24.: Alcufer Kupa teremlabdarúgó-torna; Tudósítás itt: döntő, helyosztók, csoportmérkőzések!

Január 27. szerda: FC Ajka – Újbuda-Budafok 3-0 Tudósítás itt!

Január 30. szombat: Dorogi FC – FC Ajka 0-0 Tudósítás itt!

Február 3. szerda: Videoton FC – FC Ajka 0-0 Tudósítás itt!

Február 6. szombat: Sárvár FC – FC Ajka 2-0 Tudósítás itt!

Február 6. szombat: FC Ajka – Szombathelyi Swietelsky-Haladás II. 2-2

Február 13. szombat: NK Verzej (szlovén) – FC Ajka 2-0

Gyirmót FC

Január 16. szombat: Gyirmót FC – Pénzügyőr SE 3-0

Január 23. szombat: Mosonmagyaróvári TE 1904 – ELMARADT

Január 23–24.: Alcufer Kupa teremlabdarúgó-torna; Tudósítás itt: döntő, helyosztók, csoportmérkőzések!

Január 29. péntek: Gyirmót FC – Spartak Myjava (szlovák) 1-1 Tudósítás itt!

Január 30. szombat: SKN St.Pölten (osztrák) – Gyirmót FC 0-1 Tudósítás itt!

Január 31. és február 7. között: Edzőtábor, Horvátország (Novigrad)

Február 1. hétfő: NK Istra Pula – Gyirmót FC 0-1 Tudósítás itt!

Február 2. kedd: NK Olimpija Ljubljana (szlovén) – Gyirmót FC 0-1 Tudósítás itt!

Február 5. péntek: Gyirmót FC – Budafok-Újbuda 4-1

Február 7. vasárnap: NK Novigrad (horvát) – Gyirmót FC 1-3 Tudósítás itt!

Február 13. szombat: Gyirmót FC – OFK Dunajska Luzna (szlovák) 4-2 Tudósítás itt!

Kisvárda-Master Good

Január 16. szombat: Kisvárda-Master Good – Putnok VSE 3-0

Január 16. szombat: Kisvárda-Master Good – Tállya KSE 7-0

Január 20. szerda: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Kisvárda-Master Good 1-1 Tudósítás itt!

Január 23. szombat: Kisvárda-Master Good – Nyírbátor FC 4-0

Január 23. szombat: Kisvárda-Master Good – Partizán Bardejov (szlovák) 2-2

Január 27. szerda: Kisvárda-Master Good – Cigánd SE 5-0 Tudósítás itt!

Január 27. szerda: Kisvárda-Master Good – Debreceni VSC-DEAC 3-1 Tudósítás itt!

Január 28. és február 6. között: Edzőtábor, Törökország

Január 30. szombat: Kisvárda-Master Good – FC Wase (japán) 4-0 Tudósítás itt!

Február 1. hétfő: Kisvárda-Master Good – VfB Auerbach (német) 1-0

Február 3. szerda: Kisvárda-Master Good – FC Istikol (tádzsik) 3-1 Tudósítás itt!

Február 5. péntek: Kisvárda-Master Good – FC Tobol (kazah) 1-0

Február 10. szerda: Kisvárda Master Good – Druzstevnik Velky Hores (szlovák) 7-1

Február 10. szerda: Kisvárda Master Good – FC Baia Mare (román) 2-1

Február 13 szombat: Kisvárda-Master Good – FC Olimpia Satu Mare (román) 2-1

Mezőkövesd Zsóry FC

Január 20. szerda: Mezőkövesd Zsóry FC – REAC 2-3 Tudósítás itt!

Január 23. szombat: Mezőkövesd Zsóry FC – FC Hatvan 0-3 Tudósítás itt!

Január 27., szerda: Mezőkövesd Zsóry FC – Ceglédi VSE 3-1 Tudósítás itt!

Január 30. szombat: Diósgyőri VTK – Mezőkövesd Zsóry FC 1-0 Tudósítás itt!

Február 3. szerda: Mezőkövesd Zsóry FC – Vasas FC 1-0 Tudósítás itt!

Február 6. szombat: MTK – Mezőkövesd Zsóry FC 1-1 Tudósítás itt!

Február 10. szerda: Bogács KSK – ELMARADT

Február 13. szombat: Mezőkövesd Zsóry – Putnok VSE 7-0 Tudósítás itt!

Soroksár SC

Január 20. szerda: Soroksár SC – Paksi FC 0-2 Tudósítás itt!

Január 26. kedd: Soroksár SC – Szigetszentmiklósi TK-Erima 1-1 Tudósítás itt!

Január 27. szerda: Dunaújváros PASE – Soroksár SC 0-3 Tudósítás itt!

Január 30. szombat: Soroksár SC – MTK II. 1-1 Tudósítás itt!

Február 1. és 11. között: Edzőtábor, Törökország (Belek)

Február 3. szerda: Soroksár SC – Sahtar Donyeck U23 (ukrán) 2-1

Február 5. péntek: Altyn Asyr FK (türkmén) – Soroksár SC 3-1 Tudósítás itt!

Február 8. hétfő: Kickers Offenbach (német) – Soroksár SC 2-2 Tudósítás itt!

Február 10. szerda: FC Alashkert (örmény) – Soroksár SC 0-0

Swietelsky-Soproni VSE

Január 16. szombat: ASV Drassburg (osztrák) – ELMARADT

Január 19. kedd, Sopron: UFC Purbach (osztrák)

Január 20. és 29. között: Edzőtábor, Törökország

Január 22. péntek: CSMS Iasi (román) – Swietelsky-Soproni VSE 1-0 Tudósítás itt!

Január 25. hétfő: BW Linz (osztrák) – ELMARADT

Január 28. csütörtök: SC Rheindorf Altach (osztrák) – Swietelsky-Soproni VSE 2-0

Február 3. szerda: Swietelsky-Soproni VSE – FC Dorog 1-1

Február 6. szombat: Bp. Honvéd – Swietelsky-Soproni VSE 4-1 Tudósítás itt!

Február 11. csütörtök: FK Senica (szlovák) – ELMARADT

Február 13 szombat: Swietelsky-Soproni VSE – Szombathelyi Swietelsky-Haladás II. 4-0

Szeged 2011-Grosics Akadémia

Január 17. és 27. között: Edzőtábor, Törökország (Belek)

Január 19. kedd: Szeged 2011-Grosics Akadémia – FK Irtis Pavlodar (kazah) 0-1 Tudósítás itt!

Január 22. péntek: Red Bull Leipzig U23 (német) – Szeged 2011-Grosics Akadémia 2-0 Tudósítás itt!

Január 24. vasárnap: Fortuna Düsseldorf (német) – Szeged 2011-Grosics Akadémia 1-0 Tudósítás itt!

Január 30. szombat: Várfürdő-Gyulai Termál FC – Szeged 2011-Grosics Akadémia 0-4 Tudósítás itt!

Február 3. szerda: Bp. Honvéd – Szeged 2011-Grosics Akadémia 1-0 Tudósítás itt!

Február 6. szombat: UTA Arad (román) – Szeged 2011-Grosics Akadémia 0-0

Február 10. szerda: Szeged 2011-Grosics Akadémia – UTA Arad (román) 3-2

Február 13. szombat: Szolnoki MÁV FC – Szeged 2011-Grosics Akadémia 0-0

Szigetszentmiklósi TK-Erima

Január 13. szerda: Szigetszentmiklósi TK-Erima – Mosonmagyaróvári TE 1904 1-1 Tudósítás itt!

Január 16. szombat: Szigetszentmiklósi TK-Erima – Balatonfüredi FC 4-0 Tudósítás itt!

Január 19. kedd: Szigetszentmiklósi TK-Erima – Ferencvárosi TC II. 3-1 Tudósítás itt!

Január 21. csütörtök: Szigetszentmiklósi TK-Erima – Rákosmente KSK 3-1 Tudósítás itt!

Január 23. szombat: Szigetszentmiklósi TK-Erima – Paksi FC 1-3 Tudósítás itt!

Január 26. kedd: Soroksár SC – Szigetszentmiklósi TK-Erima 1-1 Tudósítás itt!

Január 28. csütörtök: Szigetszentmiklósi TK-Erima – Diósd TC-Select 1-3 Tudósítás itt!

Január 30. szombat: Bp. Honvéd – Szigetszentmiklósi TK-Erima 3-1 Tudósítás itt!

Február 3. szerda: Újpest FC – Szigetszentmiklósi TK-Erima 1-0 Tudósítás itt!

Február 6. szombat: Szigetszentmiklósi TK-Erima – SZEOL SC 3-2 Tudósítás itt!

Február 13. szombat: Szigetszentmiklósi TK-Erima – Vác FC 0-3

Szolnoki MÁV FC

Január 16. szombat: Ceglédi VSE – Szolnoki MÁV FC 0-2 Tudósítás itt!

Január 20. szerda: Jászberényi FC – Szolnoki MÁV FC 0-3 Tudósítás itt!

Edzőtábor, Sárvár

Január 23. szombat: Vasas FC – Szolnoki MÁV FC 4-0 Tudósítás itt!

Január 26. kedd: Hévíz SK – Szolnoki MÁV FC 0-2

Január 28. csütörtök: Mosonmagyaróvári TE 1904 – Szolnoki MÁV FC 3-3 Tudósítás itt!

Január 30. szombat: FC Tatabánya – Szolnoki MÁV FC 0-1

Február 3. szerda: Szolnoki MÁV FC – SZEOL SC 1-0

Február 5. péntek: Nyíregyháza Spartacus FC – Szolnoki MÁV FC 0-1

Február 13. szombat: Szolnoki MÁV FC – Szeged 2011-Grosics Akadémia 0-0

Vác FC

Január 16. szombat: Vác FC – Hódmezővásárhelyi FC 0-1 Tudósítás itt!

Január 20. szerda: Vasas FC – Vác FC 1-2 Tudósítás itt!

Január 23. szombat: Diósd TC – Vác FC 6-4

Január 27. szerda: Vác FC – Jászberényi FC 3-1

Január 30. szombat: III. Kerület TVE – Vác FC 2-2 Tudósítás itt!

Február 3. szerda: Ferencvárosi TC II. – Vác FC 2-1 Tudósítás itt!

Február 6. szombat: Ceglédi VSE – Vác FC 2-2 Tudósítás itt!

Február 13. szombat: Szigetszentmiklósi TK-Erima – Vác FC 0-3

Zalaegerszegi TE FC

Január 16. szombat: Mosonmagyaróvári TE 1904 – Zalagerszegi TE FC 0-1 Tudósítás itt!

Január 20. szerda: NK Maribor (szlovén) – Zalaegerszegi TE FC 2-2 Tudósítás itt!

Január 23. szombat: Zalaegerszegi TE FC – HR-Rent Kozármisleny 1-0 Tudósítás itt!

Január 27. szerda: Zalaegerszegi TE FC – FC Sárvár 5-0 Tudósítás itt!

Január 30. szombat: Zalaegerszegi TE FC – NK Verzej (szlovén) 3-2

Február 1. és 5. között: Edzőtábor, Lipót

Február 2. kedd: Zalaegerszegi TE FC – MSK Thermál Velky Meder (szlovák) 3-3 Tudósítás itt!

Február 4. csütörtök: Zalaegerszegi TE FC – Sebi OSK (román) 1-1 Tudósítás itt!

Február 5. péntek: Zalaegerszegi TE FC – SK Senec (szlovák) 6-1 Tudósítás itt!

Február 10. szerda: Zalaegerszegi TE FC – Balatonfüredi FC 3-1 Tudósítás itt!

Február 13. szombat: Zalaegerszegi TE FC – Velika Polana FC (szlovén) 7-0 Tudósítás itt!

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a Rangado.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.