Bori nélkül nyert a Paks

Ismét saját U21-csapatuk ellen játszottak edzőmeccset a tolnaiak, és ezúttal 3-0-ra győztek.

Az MVM Paks szombati, házon belüli felkészülési mérkőzésén nem lépett pályára Bori Gábor, aki minden bizonnyal a Diósgyőr játékosa lesz.

A 26. percben Lázok János indította Simon Attilát, aki 15 méterről a kapu bal oldalába lőtt (0-1). Az 57. percben Kiss Tamás a félpályától megindult, majd a védők mögé beinduló Könyves Norberthez passzolt, aki kicselezte a kapust, és a hálóba gurított (0-2). A 75. percben Kulcsár Dávid adott remek passzt Tóth Bencének, aki a védője mellett elcsavarta a labdát a kapu jobb oldalába (0-3) – írja a klub honlapja.

Paksi FC U21 – MVM Paks 0-3 (0-1)

Paks. Játékvezető: Lacza

MVM Paks 1. félidő: Molnár P. – Heffler T., Éger, Horváth G., Szabó J. – Bartha, Windecker, Kecskés – Nagy O., Simon A., Lázok J. 2. félidő: Csernyánszki – Kulcsár D., Kovács G., Horváth G., Báló – Tóth B., Nyári T., Kiss T. – Könyves, Délczeg, Tóth D. Vezetőedző: Csertői Aurél

Gólszerzők: Simon A. (26.), Könyves (57.), Tóth B. (75.)