NB I

A pénztárosnénik bűne

Rangadó
Rangadó

2013. 08. 06. 11:01

Az újpesti stadionban az alkalmazottak a főnöki utasítás ellenére is kértek lakcímet a szurkolóktól.

Kapcsolódó cikkek

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on!

Nem újdonság, hogy az Újpest-szurkolók tiltakoznak a kötelező regisztráció ellen, amiről egyébként most éppen a klub hivatalos állásfoglalása mondta ki, hogy nem kötelező…

A cikk legérdekesebb része a lakcím-nyilvántartásról szól:

„A NAIH (Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság) álláspontja alapján klubunk a főpénztároson keresztül utasította a pénztárban tevékenykedő munkavégzőket, hogy lakcímet ne kérjenek a vásárlóktól. Sajnos tudomásunkra jutott, hogy egy rövid ideig a pénztárosok ennek ellenére is kértek lakcímet is, ez a jövőben nem fordul elő többet. A probléma egyébiránt a bérletvásárlás során is felmerült. Ennek oka, hogy az MLSZ által kialakított rendszer a NAIH állásfoglalásra való tekintet nélkül kéri a lakcímet, amely nélkül a rendszer nem enged továbblépni. Klubunk ezért akkor úgy döntött, hogy mindenkinél a Megyeri út 13. címet írja be, eleget téve a NAIH állásfoglalásának és elkerülve azt, hogy szurkolóinknak a szükségesnél több adatot kelljen megadniuk” – írja az újpesti klub válaszlevele a szurkolóknak.

Érdemes elolvasni a cikk folytatását is, amelyből kiderül, miért alkalmazza a klub a beléptetőrendszert a nem kiemelt és fokozott biztonsági kockázatú mérkőzéseken.

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Kommentek

Arsenal Manager Arsene Wenger during the UEFA Europa League, round of 16, 2nd leg football match between Arsenal and AC Milan on March 15, 2018 at the Emirates Stadium in London, England - Photo Stephen Wright / ProSportsImages / DPPI
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.