NB I

Buzizás és cigányozás volt Kispesten

Rangadó
Rangadó

2013. 07. 30. 16:15

Az UEFA eljárást indított a Honvéd ellen a Vojvodina elleni Európa Liga-visszavágón történtek miatt.

Kapcsolódó cikkek

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on!

Az UEFA értesítette a kispestieket, hogy a klub ellen eljárást indított a Vojvodina elleni mérkőzésen történt állítólagos rasszista és homofób megnyilvánulások miatt.

A vád szerint a szurkolók buzizással és huhogással jelezték nemtetszésüket. Az UEFA illetékesei már korábban jelezték, hogy a rasszista, az antiszemita és a homofób megnyilvánulások egy klub szurkolói részéről súlyos következményeket vonhatnak maguk után.

„A Bp. Honvéd mindent meg fog tenni annak érdekében, hogy klubunkat csak a valóban megtörtént események alapján ítéljék meg. Ugyanakkor klubunk minden vezetője, edzője, játékosa és dolgozója lesújtva érzi magát, hogy előre haladásunkat ilyen események akadályozzák. Klubunk a tények teljes feltárása után fogja eldönteni, hogy milyen szankciókkal kíván élni azok ellen, akik minket ismét ide juttattak” – zárul a kispesti klub közleménye.

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Kommentek

(FILES) In this file photo taken on March 15, 2018 Arsenal's French manager Arsene Wenger looks on before the UEFA Europa League round of 16 second-leg football match  between Arsenal and AC Milan at the Emirates Stadium in London on March 15, 2018. 
Arsenal's French manager Arsene Wenger says in a statement on April 20, 2018 he will leave Arsenal at the end of the season. / AFP PHOTO / Ben STANSALL
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.