Bognár György a Fradi elleni 1-6 után: Lehet, hogy egy kicsit nagyobb volt a kabát, mint gondoltuk

Mohos Márton / 24.hu

Súlyos vereséget szenvedett a Paks az NB I 5. fordulójában, Bognár György csapata hat gólt szedett be az első félidőben a bajnok FTC vendégeként.

Lehet, hogy egy kicsit nagyobb volt a kabát, mint gondoltuk. Több focira számítottam a saját csapatom részéről. A védekezésünk erősen sántított, különösen a pontrúgásoknál. Szokatlan volt, hogy három-négy pontrúgás után is az ellenfél szerzett gólt a kavarodásokból.

Szinte minden kapura lövésükből gól született. Van ilyen sajnos, ezek is mi vagyunk. Majd a következő meccsen megfordítjuk. Nem hiszem, hogy a hozzáállással lett volna gond” – idézte Bognárt a Paks honlapja.

Az edző szerint csapata keveset ütközött, és mivel a párharcokból az ellenfél jött ki győztesen, a paksi játékosok rendre lemaradtak, a Fradi pedig kihasználta, hogy gyorsabb futballistái vannak. A második félidőről Bognár azt mondta, ott már arra kellett figyelniük, hogy ne legyen még nagyobb gólkülönbség a két csapat között.

A Paks négy meccsen szerzett 5 pontjával a 8. a tabellán. A Fradi eddig csak három mérkőzést vívott meg (a nemzetközi kupaszereplés miatt kétszer is halasztott), és hat pontjával a hetedik helyen áll.