Futsal

Kilenc góllal nyert a Veszprém

Két mérkőzést rendeznek hétfő este a teremlabdarúgó NB I alapszakaszában.

Hétfő este két mérkőzést rendeznek a teremlabdarúgó élvonal 17. fordulójában. A sereghajtó Nagykáta a Veszprém együttesét fogadta. A hazaiak 2-0-ra vezettek, sőt még a szünetben is 3-3 volt az állás, de a fordulás után a vendégek nagyon kitömték az újonc hálóját, és 12-3-ra nyertek. Érdekesség, hogy Tatai József a 36. percben három gólt is lőtt.

A debreceniek egyik legjobbjuk, Berecz Zsolt nélkül érkeztek a MAFC otthonába, ahol végül egy ritkán láthatóan gólszegény meccset játszottak. A lefújás előtt 15,6 másodperccel a DEAC kapusa kisbüntetőt hibázott, így csapata 2-1-re kikapott, bár a meccs folyamán több helyzete volt.

A 13. fordulóból elhalasztott Berettyóújfalu – Dunakeszi Kinizsi mérkőzést mégsem ma pótolták, hanem február 10-én játsszák.

Teremlabdarúgó NB I, alapszakasz, 17. forduló

Kincsem Lovaspark-Nagykáta – 1. FC Veszprém 3-12 (3-3)

Gólszerzők: Lovasi (5.,7.), Vörös (17.) illetve Tatai (9., 36., 36., 36.) Marton (12.), Boromisza G. (13.), Forgács (25. öngól), Gulyás (27., 36.), Tar (29.), Boromisza D. (38., 38.)

MAFC-BME-Docler Akadémia – DEAC Armada 2-1 (1-0)

Gólszerzők: Rajnay (7.), Szeghy (22.), illetve Fekete V. (20.)