Három fertőszentmiklósi tanuló óriási élményben részesült: Telkiben látogathatták meg a magyar csapatot, majd a finnek elleni mérkőzésen is a helyszínen szurkoltak.
A szubjektív érzékelés mellett a csapatok által eddig szerzett/elhullajtott pontokat, illetve az ágak nehézségét is figyelembe vettük. Lássuk, ki juthat elődöntőbe és ki nyerheti meg az aranyat?