Nego Loic letette az esküt, magyar állampolgár lett A válogatottban azonban nem léphet pályára. Rangadó 2019. 02. 14. 11:24 Magyar foci
Állampolgársági esküt tett Suljic és Vinícius Suljic célja: bemutatkozni a felnőtt magyar válogatottban. Rangadó 2017. 03. 10. 10:16 NB I
Szivics magyar állampolgár lett Szabadkán tette le az esküt a lányával együtt. Rangadó 2012. 10. 03. 11:47 Hírek
Foci-vb: kiderült, milyen eltiltást kapott a történelmi pirosat begyűjtő játékos Miguel Almirónt azért állították ki, mert eltakarta a száját.