Alex Caparros/Getty Images

A spanyolok ellen megcsinálta, ami a Fradi ellen nem ment: gólt lőtt

Breel Embolo góljával nyert 2-1-re Svájc Zaragózában a Nemzetek Ligája A divíziójában.

A vendégek Manuel Akanji fejesgóljával szereztek vezetést a 21. percben, amire térfélcsere után Jordi Alba válaszolt. Sokáig mégsem örülhetett a spanyol válogatott, mert pár perccel később egy újabb szögletet végzett el a svájci csapat és a Fradi ellen gól nélkül maradó Embolo bekotorta közelről a labdát.

Ezzel a győzelemmel elmozdult a kieső helyről Svájc, miközben Spanyolország második helyre csúszott vissza. A csoport másik meccsén ugyanis Portugália 4-0-ra ütötte ki Csehországot. A mérkőzés elején Cristiano Ronaldót úgy fejbe ütötte a hazai kapus, hogy csúnyán vérzett is, hosszú időre meg is állt a játék.