Négy gólt kapott a Manchester United a kiesőjelölt otthonában

Charlie Crowhurst/Getty Images

A Manchester United meglepetésre 4-1-re kikapott a kiesés elől menekülő Watford otthonában.

A Liverpool után a Manchester City is egykapuzott az Old Traffordon
Alig járt ellenfele térfelén a Manchester United.

Sokkal jobban kezdtek a hazaiak, akik úgy szereztek kétgólos előnyt az első félidőben, hogy Ismaila Sarr kihagyott egy tizenegyest. Joshua King mázlis góljával így is megszerezte a vezetést a Watford.

Ráadásul még a szünet előtt jóvá tudta tenni hibáját Sarr.

Térfélcsere után gyorsan szépíteni tudott a vendégeknél Donny van de Beek egy jó beadás után.

Ezután nyomott ugyan a Manchester United, de nagyon nehéz helyzetbe került, amikor Harry Maguire hosszan tolt meg egy labdát, amely után rosszul csúszott be és pályafutása során először kiállították.

Az MU végül nem tudott egyenlíteni emberhátrányba, így legutóbbi öt bajnokijából négyet elveszített. A hajrára ráadásult össze is omlott a csapat, Joao Pedro a 92., Emmanuel Dennis a 96. percben talált be.

Ole Gunnar Solskjaer vezetőedző számára az összkép sem túl kecsegtető, a Premier League-ben 12 meccsből csak ötöt tudott megnyerni.

A nap további mérkőzésein Steven Gerrard győzelemmel mutatkozott be az Aston Villa edzőjeként (2-0), ahogyan Dean Smith is három pontot szerzett a Norwich-csal. A Newcastle United viszont koronavírusos edzője nélkül 3-3-at játszott a Brentforddal.