A következő élő közvetítés része Haaland duplájára Neymar csak eggyel válaszolt, Madridban kikapott a címvédő

Haaland duplájára csak egy PSG-válasz érkezett, a Liverpool kaput sem talált Madridban

A Bajnokok Ligájának egyenes kieséses szakaszában négy perc alatt gól született, Saúl Niguez talált be közvetlen közelről a címvédő Liverpool kapujába. Az angol csapat próbált egyenlíteni, de az Atlético Madrid annyira fegyelmezetten védekezett, hogy Jürgen Klopp csapata a kaput sem találta el, így maradt is az 1-0 a találkozón.

Eközben Dortmundban rém gyenge első félidőt követően Erling Braut Haaland talált be közvetlen közelről. Erre még egy szép támadásból felelni tudott Neymar, ám egy percre rá egy Haaland-bomba eldöntötte a meccset.