Dortmundban is pontot szerzett Dárdai Pál Herthája – VIDEÓ

A hosszabbításban egyenlítettek.

A német Bundesligában a kilencedik fordulót rendezik a hétvégén. Dárdai Pál vezetőedző csapata, a Hertha BSC a listavezető Dortmund otthonában szerepelt. Dárdai egyébként egyetlen mondattal helyre tette a magyar futballt, itt mutattunk erről videót.

A hazaiaknál a csodagyerek Jadon Sancho a szenzációs lesgólja után szabályos találatot is szerzett, de ezt a berliniek részéről Salomon Kalou hamar kiegyenlítette.

A 61. percben ismét jött Sancho, és közelről a hálóba lőtt (2-1). A slusszpoén a hosszabbításra maradt: Kalou tizenegyesből megszerezte második gólját, a meccs 2-2-vel zárult. A Herthába Dárdai Palkó ezúttal nem szállt be, sőt a keretben sem kapott helyet.

A Bayern München Leon Goretzka és  Thiago Alcantara góljaival verte 2-1-re idegenben a Mainzot.