Torghelle minden rutinja kellett az MTK-sikert jelentő tizenegyeshez – VIDEÓ

Egy góllal kapott ki az Újpest.

A hagyományokat tekintve az NB I-es forduló rangadóját az Új Hidegkuti Nándor Stadionban játszották, ahol az MTK Budapest az Újpestet fogadta. A meccs előtt előbbi az ötödik, utóbbi a nyolcadik helyen állt a tabellán, de a rendkívül sűrű középmezőnyben mindössze két pont választotta el egymástól a két csapatot.

A találkozót egyetlen gól döntötte el: az MTK-ikon Torghelle Sándor harcolt ki büntetőt, amelyet Bognár István váltott gólra a 17. percben (1-0). Torghellének minden rutinjára szükség volt, hogy összehozza a tizenegyest: a videón látszik, hogy Mijusko Bojovics próbálja visszahúzni a lábát, emeli is a kezét, a játékvezető szerint mégis szabálytalankodik. Torghelle pedig ahogy kell, elesett az esetnél.

NB I, 12. forduló

MTK Budapest–Újpest FC 1-0 (1-0)
Gólszerző: Bognár (17., 11-esből)

Vezet az MTK

Bognár tizenegyesével a félidőben vezet az MTK. (élő: http://bit.ly/2qdFIqh)Vajon a múltkori Angolnafutamon tanulta ezt a fejest Torghelle?

Közzétette: M4Sport – 2018. október 27., szombat