A Bayern sztárját akarja a Real

Carlo Ancelotti kiszemeltje 35-40 millió euróba kerülhet.

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on!Francois Gallardo, a Bale-sztorit is előre “megjósoló” játékos ügynök csütörtök délután úgy nyilatkozott a spanyol Punto Pelotának, biztos információja van arról, hogy a Real Madrid szerződtetni kívánja Mario Mandzukicot. A műsorban elhangzottak szerint Carlo Ancelotti vezetőedző 35-40 millió eurót szánna a 27 esztendős horvát labdarúgó megszerzésére.

Mandzukic 2012 nyarán szerződött a bajor alakulathoz, a Bayern 13 millió eurót fizetett ki érte a VfL Wolfsburgnak. Első szezonjában 24 bajnokin 15 gólt lőtt, német bajnok, kupa- és Bajnokok Ligája-győztes lett. Az idei szezonban hat bajnokin négyszer volt már eredményes.

Ám remek mutatói ellenére aligha lenne meglepetés a távozása, miután a napokban mindkét fél megerősítette, legkésőbb nyártól Münchenben folytatja pályafutását Robert Lewandowski, a Borussia Dortmund lengyel kilencese, akinek posztja tökéletesen megegyezik Mandzukicéval.