nb2

Hátrányból nyert a Vasas

A második helyen álló angyalföldiek 3-1-re győztek a vendég Cegléd ellen az NB II 17. fordulójában.

Áruld el, melyik a kedvenc magyar labdarúgócsapatod, és nyerj egy iPhone 5-öt a Rangadótól. Klikk és like! A sorsolást március 20-án tartjuk közjegyző előtt.

A Keleti-csoportban a Cegléd negyedóra elteltével vezetést szerzett a Vasas otthonában, de a szünet előtt Robson kiállítása miatt emberhátrányba került, és a hazaiak egyenlítettek. a második félidőben a fővárosiak két újabb találattal biztosították győzelmüket. A Balmazújváros kétgólos hátrányban volt a Honvéd-MFA ellen a szünetben, de végül döntetlenre mentette a találkozót. Nyugaton a BKV Előre és a Veszprém is élvonalbeli klub tartalékcsapatának otthonában szenvedett vereséget. A rangadó két zalaegerszegi kiállítást és két Oross Márton-gólt hozott, így a Gyirmót győzni tudott.

NB II, 17. forduló

Keleti-csoport

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Budapest Honvéd-MFA 2-2 (0-2)

Gólszerzők: Szöllősi F. (49.), Sándor I. (82.), illetve Gengeliczki (3.), Daru (37.)

Kiállítva: Murák K. (87.)

Vasas FC – Restart-Ceglédi VSE 3-1 (1-1)

Gólszerzők: Katona M. (45., 71.), Ádám M. (68.), illetve Kormos (14.)

Kiállítva: Robson (43.)

Az élcsoport: 1. Békéscsaba 34 pont, 2. Vasas 33 pont, 3. Mezőkövesd 29 pont, 4. Orosháza 26 pont, 5. Balmazújváros 25 pont (27-23), 6. Nyíregyháza 25 pont (21-22)

Nyugati-csoport

Szombathelyi Haladás II – BKV Előre 4-1 (1-1)

Gólszerzők: Jagodics M. (42.), Hanzl (50.), Németh M. (58.), Tóth L. (67.), illetve Michel (44.)

Győri ETO FC II – Veszprém FC 3-1 (1-1)

Gólszerzők: Köles (19.), Németh L. (75.), Matetits (82.), illetve Szabó Zs. (8.)

Gyirmót FC – Zalaegerszegi TE FC 2-1 (1-1)

Gólszerzők: Oross (45., 46.), illetve Grbics (31.)

Kiállítva: Kovács G. (77.), Máté I P. (87.)

Az élcsoport: 1. Puskás Akadémia 43 pont, 2. Kozármisleny 36 pont (11 győzelem), 3. Ajka 36 pont (10 győzelem), 4. Gyirmót 29 pont, 5. Szigetszentmiklós 27 pont (9 győzelem), 6. Zalaegerszeg 27 pont (8 győzelem)

A szombati eredményeket ide kattintva tekinthetik meg!