Újabb magyar NB II-es győzelem

A magyar másodosztály legjobbjai ezúttal az orosz UFA ellen győztek 3-2-re, Törökországban.

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on!

Harmadik felkészülési meccsét játszotta hétfőn a Törökországban edzőtáborozó NB II-es válogatott, amelynek ezúttal egy orosz csapat volt az ellenfele. Ezúttal kizárólag mezőkövesdi gólok születtek, hiszen Olasz Dénes szerzett vezetést a mieinknek a 25. percben, és bár az ellenfél a második félidő kétszer is betalált, a csereként beálló Bognár István a hajrában duplázott (3-2). Mivel a ceglédi Kenderes Zoltán ezúttal csak csereként jutott szóhoz, a kozármislenyi Kovács Tamás volt a csapatkapitány.