A németek nem kegyelmeztek

Az NB II-es válogatott 5-1-re kikapott a német Borussia Dortmund második csapatától, Törökországban.

Lejátszotta második edzőmérkőzését a magyar NB II-es válogatott Törökországban. A mieink az Orosháza csatára, Tóth Dániel révén a nyolcadik percben vezetést szereztek, és a szünetig jól tartották magukat, akkor 1-1 volt az állás. A második felvonásban azonban rákapcsoltak a németek, és az 50., az 55., a 78. és a 88. percben is betaláltak.

Érdekesség, hogy a győztes oldalon is volt egy magyar gólszerző, hiszen a németeket erősítő Bajner Bálint fejjel volt eredményes.

NB II-es válogatott – Borussia Dortmund II (német) 1-5 (1-1)

Magyarország: Horváth G. – Lázár P., Burucz, Domokos B., Olasz D. Kenderes, Bognár I., Tóth D., Csorba Sz., Lengyel D., Króner. Cserék: Kovács T. (a szünetben), Reznek (57.), Sebők I. (58.), Kis R. (60.), Király P. (78.), Berki I. (78.), Csordás Sz. (78.), Major (78.). Edző: ifj. Dárdai Pál, Kulcsár Árpád

A magyar gólszerző: Tóth Dániel (8.)