NB I

Vezetői értekezlet Kecskeméten

Az egész város labdarúgásának jövőjét befolyásolja a licencügy.

Kapcsolódó cikkek

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebookon!

A Kecskeméti TE Labdarúgó Kft. rövid közleményben reagált a hírre, miszerint csapatuk nem kapott licencet, tehát jelen állás szerint az NB III-ban állhat rajthoz nyáron.

„Klubunk sajnálattal értesült az MLSZ licencadó bizottságának döntéséről. A szerdai döntés a felnőtt csapaton és az NB I-es szereplésen túlmutató kérdéseket is felvett. A döntés a kecskeméti futball jövőjét befolyásolja, így a helyzet súlyára való tekintettel, csütörtökön rendkívüli vezetői értekezletet tart klubunk. Átvizsgáljuk lehetőségeinket, és a holnapi rendkívüli vezetői ülés után, minden további fejleményről tájékoztatni fogjuk drukkereinket.”

A nyíregyházi klub reakcióját ide kattintva olvashatják. A Lombard Pápa és a Pécsi MFC egyelőre nem kommentálta a szövetség döntését, a Győri ETO pedig már korábban bejelentette, hogy nem tud elindulni az élvonalban.