NB I

Fejbe dobták a Fradi gyúróját Újpesten

Rangadó
Rangadó

2014. 09. 22. 11:14

Kapcsolódó cikkek

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on!

A vasárnapi Újpest–Ferencváros (2-1) derbi során egy hazai szurkoló úgy fejbe dobta Lipcsei Gábort, a Fradi gyúróját, hogy felrepedt a bőre. Az esettel kapcsolatban a klub hétfőn közleményt adott ki:

Az Újpest FC sajnálatát fejezi ki és elnézést kér a Ferencvárosi TC-től valamint Lipcsei Gábortól, a csapat gyúrójától, aki a tegnapi derbi elején megsérült.

Klubunk mélységesen elítél minden sportszerűtlen cselekedetet, sportszerűtlen szurkolói magatartást. Mindent megpróbálunk, hogy az elkövetőt megtaláljuk. Klubunk mindent elkövet, hogy a közeljövőben ehhez hasonló eset ne forduljon elő. Bízunk benne, hogy mindez nem árnyékolja be az egyébként remek hangulatú Újpest FC – Ferencvárosi TC mérkőzést.

vissza a címlapra

Ajánlott videó mutasd mind

Kommentek

Real Madrid's Welsh forward Gareth Bale celebrates with Real Madrid's Spanish midfielder Marco Asensio (R) after scoring a goal during the Spanish League football match between Real Madrid and Getafe at the Santiago Bernabeu stadium in Madrid on August 19, 2018. / AFP PHOTO / JAVIER SORIANO
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.