Buzsáky továbbra is a Fradiban

A Ferencváros kihasználta a bajnoki szünetet, és a Vajdaságba utazott, ahol egy tornán vett részt.

Az FTC a vajdasági székhelyű temerini klub meghívásának tett eleget. A házigazdák fennállásuk századik évfordulóját ünnepelték a hétvégén, ebből az alkalomból szervezték a tornát.

A Fradi ellenfele a szerb Vojvodina, valamint a házigazda TSK Temerin volt, mindkét meccs 45 percig tartott. Érdekesség, hogy a zöld-fehéreknél pályára lépett a régóta a csapattal edző Buzsáky Ákos is.

Eredmények:
TSK Temerin – Ferencvárosi TC 0-4, gólszerzők: Busai (2., 36.), Marcinesko (5.), Ionescu (38.)

Vojvodina – Ferencvárosi TC 1-1, gólszerzők: Vranjes (39.), illetve Diallo (12.)