Kenesei góllal mutatkozott be

Az élvonal és a másodosztály csapatainak szerdai felkészülési mérkőzései (folyamatosan frissül):

Soproni VSE-GYSEV – Rapid Wien amatőr (osztrák) 1-1

SVSE: Halasi – Fazakas, Bognár, Privigyei, Czár – Sifter, Németh L., Varga, Nyilasi – Gaál, Bali. Csere: Heinrich, Maráczi, Baranyai, Fazekas, Horváth A., Deme, Szabó L., Pados, Pető. Edző: Supka Attila, Németh Zoltán

Gólszerző: Privigyei

Zalaegerszegi TE FC – FGSZ Siófok 1-0 (1-0) Tudósításért kattints ide!

Zalaegerszeg, 350 néző

ZTE: Vlaszák – Pál D., Nánási, Kovács G., Nagy Z. (Kocsis) – Vágó L., Máté I P. – Frizoni (Fujsz), Hajdú N., Szegleti (Kondákor) – Bíró A. (Babati). Edző: Simon Antal

Siófok. 1. félidő: Kiss M. – Fülöp N., Tímár K., Papp Sz., Novák A. – Vass M., Peszmeg – Nagy D., Dajics, Papp M. – Vólent. 2. félidő: Tajti – Kiss Zs., Fehér Zs., Papp Sz., Pécseli – Futó – Menyhárt (Mokánszki), Horváth B., Kiss T., Mosberger – Bransen. Edző: Horváth Károly

Gólszerző: Hajdú (34.)

Dunaújváros PASE – Aqvital-Publo Csákvári TK 5-1 (3-0) Tudósításért kattints ide!

Pálhalma, 200 néző

DPASE: Bartus – Salamon, Burucz, Sáfár, Birtalan, Tóth T., Kocsis Gábor, Sóron, Galambos, Szauter, Perovic. Csere: Orbán S. (kapus), Beleuc, Jakab, Kocsis Gergő, Miskovicz. Edző: Dobos Barna

Gólszerzők: Perovics (5., 25.), Birtalan (15.), Jakab (80., 85.), illetve Molnár (tizenegyesből 89.)

Pécsi MFC-Matias – HNK Cibalia Vinkovci (horvát) 5-1 (1-1) Tudósításért kattints ide!

Pécs

PMFC. 1. félidő: Gőcze – Kramar, Fodor F., Balogh B., Lantos – Jocsics, Márkvárt, Szatmári, Rácz F., Mohl – Grumics. 2. félidő: Gőcze – Lantos, Fodor, Kővári, Ljubas – Wittrédi, Beke, Fröhlich, Horváth A. – Koller, Városi. Edző: Lőrincz Emil, Márton Gábor

Gólszerzők: Szatmári (39.), Koller (47.), Városi (74.), Wittrédi (79.), Fröhlich (84.), illetve Bartolovics (29.)

Kecskeméti TE-Phoenix Mecano – Restart-Ceglédi VSE 3-1 (2-0) Tudósításért kattints ide!

Kecskemét

KTE. 1. félidő: Németh V. – Mogyorósi, Karan, Póti, Forró – Bulajics, Vukaszovics (Nagy P., 57.) – Balázs Zs., Szavics, Leo – Oussou. 2. félidő: Németh V. – Koszó, Gyagya, Farkas, Forró (Ludasi, 78.) – Nagy D., Pekár (Faragó, 90.) – Gréczi, Oussou (Csillag, 78.), Nagy P. – Rajczi (Csima, 103). Edző: Bekő Balázs

Gólszerzők: Mogyorósi (44.), Leo (51.), Gréczi (90.), illetve Horváth (115.)

Szombathelyi Haladás – FC Ajka 1-1 (0-0) Tudósításért kattints ide!

Szombathely

Haladás: Mursits – Schimmer (Kalász, 60.), Fehér (Zsirai, 70.), Tóth P. (Devecseri, a szünetben), Bosnjnak (Rajos, 60.) – Szakály A. (Németh M., a szünetben), Iszlai (Simon Á., a szünetben) – Gyurján (Ugrai, a szünetben), Nagy G. (Kulcsár, 60.), Halmosi (Medgyes, 70.) – Andorka (Popovics, a szünetben). Edző: Artner Tamás

Gólszerző: Ugrai (57.)

Lombard Pápa Termál FC – FK Szarajevó (bosnyák) 5-0 Tudósításért kattints ide!

Heiligenkreuz, Ausztria

Pápa: Szűcs L. – Nagy S., Rodenbücher, Supics, Présinger – Tóth B., Szabó O., Quintero, Tóth G. – Orosz M., Griffiths. Csere: Eszlátyi, Kenesei, Nagy T., Bonbicz. Edző: Tóth Bálint

Gólszerzők: Griffiths, Orosz M., Supics, Eszlátyi, Kenesei

Puskás Akadémia FC – Kozármisleny SE 2-1 (0-0) Tudósításért kattints ide!

Felcsút

Puskás FC: Hajdúch – Margitics, Vaszicsku, Aposztolopulosz, Farkas N. – Polonkai, U. Nikolics, Szakály D. – Gajdos, Zsolnai, Baracskai. Csere: Bertus, Tóth II B., Tóth L., Fabio, Tamás. Edző: Benczés Miklós

Kozármisleny. 1. félidő: Sólyom – Fenyvesi, Fellai, Vattai, Farkas Z. – Szabó B., Kovács T. – Cziráki, Zsdrál, Bozsovics – Tóth A. 2. félidő: Helesfay D. – Vég, Szalontai, Tóth I., Kiss M. – Zsdrál, Turi, Szabó B., Vituska – Varga B., Pap R. Edző: Szabó Zsolt

Gólszerzők: Tóth L., Aposztolopulosz, illetve Pap R.

Mezőkövesd-Zsóry – MVM Paks 3-1 (2-0) Tudósításért kattints ide!

Tata

Mezőkövesd: Szántai – Hegedűs Cs., Gévay, Hegedűs D. (Búrány, a szünetben), Éles Sz. – Farkas I B. (Irhás, 77.), Dobos A. – Bognár I. (Sigér, 59.), Melczer, Menougong (Olasz D., 59.) – Balajti (Hamar, 59.). Edző: Véber György

Paks: Csernyánszki – Fiola, Éger (Kovács G., 58.), Nyári T., Szabó J. (Báló, 50.) – Kecskés – Hullám, Bori, Bartha, Heffler N. (Kiss T., 53.) – Simon A. (Eppel, 58.). Edző: Horváth Ferenc

Gólszerzők: Balajti (7.), Menougong (15.), Irhás (85.), illetve Nyári T. (47.)

FC Tatabánya – Ferencváros II 1-2