Siófok–Veszprém 3-2

Az elmúlt hétvégén a Veszprém hazai pályán 3-0-ra kikapott a Siófoktól felkészülési mérkőzésen. Ezúttal a Balaton-partiak voltak a házigazdák, és most is ők nyertek (3-2).

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on!

A mérkőzés elején a hazaiak Máté János révén megszerezték a vezetést, aztán a 25. percben egyenlített a Veszprém, Molnár Tibor volt eredményes. A szünetben mégis a siófokiak vezettek, hiszen a 44. percében Máté János megszerezte második találatát (2-1). A második félidőt jól kezdte az NB II-es vendégcsapat: előbb Mosberger Mihály találta el a kapufát, majd néhány percre rá büntetőhöz jutott az együttes. Predrag Bosnjak állt a labda mögé, de hibázott, így elmaradt az egyenlítés. Továbbra is támadásba maradt a Veszprém, aminek az eredménye ismételten egy kapufa lett. Ahogy az lenni szokott, a sok kihagyott helyzet megbosszulta magát és Horváth Bence révén kétgólosra nőtt a hazaiak előnye. A második félidő derekán Hevesi-Tóth Tamás találatával sikerült szépítenie a látogatónak, de a későbbiekben már nem változott az eredmény (3-2) – tudósít a veszprémi klub honlapja.

FGSZ Siófok – Veszprém FC 3-2 (2-1)

Siófok, 100 néző. Játékvezető: Agócs

Siófok: Heinrich – Kiss Zs. (Pécseli, 60.), Nyári, Fehér Zs. (Deák, a szünetben), Fodor M. (Fejes A., a szünetben) – Menyhárt (Horváth B., 60.), Windecker (Gál A., a szünetben), Kiss M. (Kecskés, a szünetben), Varga K. (Dajics, a szünetben) – Melczer V. (Nagy T., 60.), Máté J. (Pál Sz., 60.). Edző: Horváth Károly
Veszprém: Kovács A. – Nagy Á., Molnár M., Császár, Bosnjak – Nikolin, Nyitrai, Hevesi-Tóth, Thiago – Nagy II G. (Mosberger), Molnár T. Edző: Vágó Attila

Gólszerzők: Máté J. (2), Horváth B., illetve Molnár T., Hevesi-Tóth