Két pontot Mezőkövesden hagyott a 11-est hibázó Kisvárda

Kisvardafc.hu

1-1-es döntetlent játszott a Mezőkövesd és a Kisvárda az NB I 13. fordulójának nyitómeccsén.

A borzasztóan gyenge első félidő után a másodikban a Kisvárda szerzett vezetést, Navrátil az alapvonalról tett vissza egy labdát, amit Ilievski szedett össze az ötösön, és be is verte.

A Várda mindent eldönthetett volna, de a javára megítélt büntetőt Camaj kihagyta, vagy fogalmazzunk úgy, hogy Piscitelli nagy vetődéssel kitolta a labdát a jobb alsó elől.

A Kövesd két csere révén egyenlített, a két perce pályán lévő Lakveheliani beadását a hat perccel korábban beállt Bobál Dávid fejelte be. A Várdának még volt egy meccslabdája, de Piscitelli még tartogatott egy óriási bravúrt, így maradt az 1-1.

Ezzel mindkét csapat növelni tudta veretlenségi sorozatát, amely kövesdi és várdai oldalon is már négy találkozó óta tart.