dvtk.eu
Magyar foci sport

Munkaügyi pert indít elcsábított edzője miatt a Szeged

Munkaügyi pert indít a Szeged-Csanád Grosics Akadémia a DVTK-hoz távozoó Dragan Vukmir miatt.

Kapcsolódó
A DVTK kispadján ült az edző, pedig a szegedi futballcsapat alkalmazottja?
Dragan Vukmir ügye egyre cifrábbnak tűnik, legalábbis a két klub közleménye szerint.

A harmadik helyezett csapat vezetőedzője április 7-én váratlanul fölmondott, majd Kondás Elemér menesztése után azonnal Miskolcra szerződött.

„Vukmir április 7-én rendes felmondásként értékelhető, utólag kiegészített írásos jognyilatkozatot adott át. Ezek alapján április 8-tól felmondási idejét tölti, így jelenleg is klubunk, a Szeged 2011 Kft. alkalmazottja” – írták a szegediek öt nappal később.

A jogviszony tehát még a korábbi csapatához kötötte az edzőt, aki ennek ellenére a Diósgyőr kispadján ült már az április 10-i bajnokin. A Szeged-Csanád Grosics Akadémia szombaton pedig bejelentette azt is, hogy pert indít.

Klubunk vezetősége továbbra is azt az álláspontot képviseli, hogy az egykori vezetőedzőnk jogszerűtlenül járt el a munkaviszonyának felmondása során. Ezért klubunk a munkaügyi per megindítása mellett döntött

– áll a klub közleményében.

A Diósgyőr cikkünk megjelenésekor még nem adott ki állásfoglalást a kérdésben.

Ahol a futball esze és szíve találkozik!

Válogatott írások a legjobbaktól.

Minden hónapban legalább 24 kiemelkedő színvonalú tartalom havi 990 forintért. Próbáld ki 490 forintért az első hónapban!

Ahogyan szerzőgárdánk összetétele ígéri, a legkülönfélébb műfajokban, témákban jelennek majd meg szövegek: lesznek elemzések, interjúk, kisprózák, riportok, lesznek hazai és nemzetközi témák, adat- és véleményalapú cikkek egyaránt.

Tartsatok velünk minél többen, hogy együtt alakíthassuk, építhessük az új magyar futballújságot, amely leginkább az írások nívójával és egyediségével akar kitűnni! Fizessetek elő, olvassatok, kövessetek minket, vitatkozzatok velünk, adjatok ötleteket! Várjuk ebbe a közösségbe mindazokat, akiknek a futball csak egy játék, s mindazokat, akiknek a futball több mint egy játék.

KIPRÓBÁLOM!

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a Rangado.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.