Nem lehet elégszer visszanézni az NB II-es potyagólt

A végéhez közeleg a másodosztályú labdarúgó-bajnokság és miközben az élen a Debrecen (4-2) és a Vasas (3-0) is nyerni tudott a feljutásért küzdő csapatok közül, a középmezőnyben már a látványos gólokkal és potyákkal lehet csak kitűnni.

Dzsudzsák Balázs bombagóljával indult a debreceni feltámadás
Parádés lövés volt a csapatkapitánytól.

Utóbbiból jött össze egy gyönyörű darab a Szeged-Nyíregyháza meccsen. A jobb szélen Kővári Róbert tört be a tizenhatoson belülre, a laposan középre lőtt labdájába viszont becsúszva ért bele Csilus Ádám. A labda így a kapufára, onnan pedig Fejér Csaba kapusra pattant, a többit mutatjuk Patkós Bence bejegyzésének hála:

Nem emiatt kapott ki egyébként a Nyíregyháza, félidőben 1-1 volt az állás Hornyák Marcell egyenlítésének hála, de Szokol Zsoltot kiállította a játékvezető. A második félidőben Kővári és Dobos Áron góljaival nyert a Szeged, amely 50 ponttal a 11. helyen áll, míg a Nyíregyháza 51-gyel a nyolcadik.