Sorozatban negyedjére kapott ki a Diósgyőr az élvonalban

Az NB I harmadik helyére jött föl a Budafok, miután szombaton 2-1-re legyőzte a sereghajtó Diósgyőr együttesét.

Hamar betalált az élvonal újonca, Oláh Bálint a 17. percben egy szögletből fejelt gólt némi szerencsével.

Budafoki vezetés

Egykori neveltje sodorta mélyebbre a DVTK-t. Oláh Bálint fejesével a félidőben előny a Budafoknál!ÉLŐ: https://bit.ly/3j1x2fG

Közzétette: M4 Sport – 2020. október 17., szombat

Térfélcsere után próbált nyomni a DVTK, mégis a hazai csapat duplázta meg előnyét. A végig jól osztogató Kulcsár Kornél találta meg remekül Kovács Dávidot, aki egy ütemet kivárt, majd az érkező Ihrig-Farkas Sebestyént hozta helyzetbe, aki higgadtan a kapuba gurított.

A Diósgyőr nem adta föl, végül Stefan Drazsics szép fejesgóljával szépíteni tudott, ez viszont csak kozmetikázásra volt jó.

Drazic gólja a Budafok ellen

Stefan Drazic szépített Budafokon, ezzel felélesztette a diósgyőri reményeket. 🇭🇺⚽️

Vereségével már négy meccs óta nyeretlen a DVTK és hat forduló után sereghajtó. A Budafok viszont tíz pontjával már dobogós és ha a Puskás Akadémia nem győzi le az MTK-t, legalább egy napig ott is marad.