Megint Szolnokon búcsúzott a Szeged

A Magyar Kupa első fordulójában kiesett a Szeged 2011 és a BKV Előre is.

Fogadj pénz nélkül a londoni olimpia eseményeire, és nyerd meg a legújabb iPhone-t a Rangadó.hu Facebook játékán!

Akárcsak tavaly szeptemberben, idén augusztusban is Szolnokon esett ki a Magyar Kupából a szeged. Az előző sorozatban büntetőkkel kaptak ki a csongrádiak, ezúttal viszont a rendes játékidőben (1-3) – írja a klub honlapja.

A találkozó jó iramban indult, majd két egyenrangú gárda küzdelméből az első félidőben egy védelmi hibát kihasználva a Szolnok jutott előnyhöz. A szünet után, húsz percen keresztül egyértelműen a vendégek akarata érvényesült, Lisztes Krisztián jól irányított, nem mellesleg lőtt egy kapufát is, ám elöl nagyon hiányzott a sérült Jovánczai Zoltán, hiszen a technikás Kis Róbert elsősorban nem ékként, hanem középpályásként szokott érvényesülni.

Tetézte a gondokat az újabb védelmi megingásból kapott gól, a csereként beállt Kiss Dávid találata viszont gyorsan visszahozta a reményt, ám hiába, mivel a hazaiak a hajrában újabb találattal eldöntötték a továbbjutást, amivel a Magyar Kupa második körébe léptek.